Panel používateľa

Zloženie náplastí Dr.Plaster

Zloženie náplastí Dr.Plaster

Detoxikačné náplasti Dr.Plaster obsahujú výhradne prírodné zložky s maximálnou účinnosťou, ktoré majú silné sterilizačné, detoxikačné, infiltračné a absorbčné vlastnosti.

 

CHITOSAN vzniká deacetyláciou chitínu, získaného z kostier morských krabov a homárov. Najznámejšia vlastnosť tohto produktu je jeho schopnosť izolovať a viazať na seba tuky, ktoré bezpečne odoberá z tela. Chitosan má významné miesto v medicíne pre schopnosť liečiť kožné poranenia ako sú popáleniny, preležaniny, omrzliny, kožné infekcie a zápaly. Firmy zaoberajúce sa čistením vôd, používajú chitosan viac ako 30 rokov na zachytávanie toxínov, ťažkých kovov a olejov.

 

DREVNÝ OCOT. Kvalitný drevný ocot má zázračný účinok na zlepšenie krvného obehu. Dochádza k zlepšeniu videnia, utlmujú sa bolesti hlavy, vytráca sa únava a vyčerpanosť, zlepšujú sa hodnoty krvného tlaku, ustupujú reumatické bolesti, ale má to zázračný vplyv aj na iné ochorenia. Drevené kúsky sú v peci zohrievané na 250 °C. Z dymu sa kondenzáciou vyrába vzácny drevný ocot. Následne vyrobený ocot prechádza minimálne 5 - násobnou filtráciou až kým nedosiahne maximálnu čistotu zloženia. Ďalšou fázou je jeho uskladnenie na dobu minimálne 6 mesiacov, kedy ocot prechádza dozrievaním. Časť octu prechádza opätovnou filtráciou a je používaná už ako konečný produkt. Ďalšia časť sa opakovane zohrieva a vysušuje v špeciálnych zariadeniach, čím sa získava extrakt veľmi vysokej kvality a stupňa čistoty, ktorý sa používa v našich náplastiach.

 

BAMBUSOVÝ OCOT. Kúsky bambusu sa vkladajú do pece a sú zohrievané na 250 °C. Z dymu sa kondenzáciou vyrába vzácny bambusový ocot. Ďalší pracovný postup je totožný s výrobou drevného octu. Kvalitný bambusový ocot má dvakrát vyššiu účinnosť ako drevný ocot a k tomu aj adekvátnu cenu.

 

EUKALYPTUS je najvyššie rastúci listnatý strom a môže dosahovať výšku až 115 metrov. Má neuveriteľnú schopnosť odoberať vodu a živiny z veľkých hĺbok. Výťažok z eukalyptu sa využíva pre jeho výnimočnú schopnosť odoberať cez pokožku vylučované telesné tekutiny.

 

HUBA AGARICUS. Číňania sa stali jej prvými pestovateľmi na svete. Niekoľko štúdií dokumentovalo schopnosť tejto huby silne aktivovať rôzne zložky imunitného systému. V posledných rokoch sa na ňu sústreďuje pozornosť ako na potenciálny zdroj beta-glukánov. Tieto látky na niekoľkých úrovniach významným spôsobom ovplyvňujú imunitný systém. Bolo dokázané, že používanie tejto huby znižuje riziko rakoviny, zlepšuje krvný obraz a zmierňuje negatívny dôsledok chemoterapie. Prášok z huby Agaricus je vyrábaný z kultúr v čisto biologickom prostredí, bez chemických hnojív a iných prísad.

 

ĎUMBIER LEKÁRSKY Silno prehrieva miesto aplikácie, a tým pôsobí antibakteriálne, má protizápalové účinky a celkovo povzbudzuje metabolizmus a trávenie. Moderná medicína odporúča užívanie zázvoru ako prevenciu, ale aj ako liečbu pri žalúdočnej nevoľnosti a zvracaniu spojenom s pohybovými chorobami, tiež v spojitosti s tehotenstvom a stavom po chemoterapii.

 

MIŠPUĽNÍK JAPONSKÝ. Jeho listy obsahujú vysokú koncentráciu kalcia, fosforu, železa, draslíka, vitamínov A a C. Redukujú opuchy, absorbujú toxíny z tela, čistia lymfatický systém, uvoľňujú hlieny. Produkujú kyseliny, ktoré majú anti-vírusový efekt, obsahujú tiež vitamín B17 (Amygdalín), ktorý pomáha pri detoxikácii pečene a brzdí rast nádorových buniek.

 

VITAMÍN C posilňuje činnosť imunitného systému, potláča zápaly, zúčastňuje sa oxidoredukčných metabolických procesov v organizme, zlepšuje metabolizmus lipidov. Pomáha udržiavať kapiláry, kosti, zuby a pomáha v absorpcii železa. Do zmesi sa pridáva ako stabilizátor.

 

TURMALÍN. Jediný známy minerál, ktorý dokáže produkovať infračervené žiarenie a negatívne ióny súčasne. Má silné absorbčné vlastnosti, najmä ak je vyhrievaný. Táto vlastnosť turmalínu sa využíva pri jeho styku s ľudským telom. Okamžite sterilizuje baktérie a zároveň deodorizuje. Keďže produkuje teplo aj záporné ióny, má vplyv na zlepšenie cirkulácie krvi, odstraňuje stres, podporuje duševné zdravie človeka. Pri aplikácii na chodidlá nôh, má podobný účinok ako reflexná masáž chodidiel.

 

PERLEŤ. Získava sa z mušlí (Hyriopsis Cumingii Lea), ktoré patria medzi najpoužívanejšie v čínskej medicíne. Kontroluje aktivitu pečene, upokojuje nervy, zlepšuje zrak. Uvoľňuje hlieny a uzliny. Pozitívne vplýva na stavbu zubov a kostí, podporuje nervový systém, bráni svalovici a kŕčom.

 

KROB. Získava sa z ryže. Drží jednotlivé zložky pokope, navyše je nevyhnutný na dosiahnutie synergického efektu všetkých zložiek obsiahnutých v náplastiach. Tiež sa používa do zmesi kvôli jeho vynikajúcim schopnostiam absorbovať a zadržiavať kvapaliny obsahujúce jedovaté látky z tela.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie