Panel používateľa

Detoxikačné náplasti

 

Zloženie náplastí Dr.Plaster.

 

Ako fungujú náplasti Dr.Plaster?

 

Návod na použitie náplastí Dr.Plaster

 

 

 

Liečivé náplasti Dr.Plaster pomáhajú.

Detoxikačné náplasti Dr.Plaster sú vhodné pre všetky generácie od detí až po seniorov, pre ľudí, ktorí užívajú veľké množstvo liekov, ľudí ťažko pracujúcich alebo aktívnych športovcov. Prinášajú úľavu pri mnohých ochoreniach. Náplasti Dr.Plaster ocenia najmä dynamickí moderní ľudia, ktorí vedú aktívny život a dbajú o svoje zdravie a správnu životosprávu.

 

Primárny účinok Detoxikačných náplastí Dr.Plaster je v tom, že zlepšujú krvný obeh a imunitný systém, zmierňujú bolesti svalov, kĺbov, chrbtice, upravujú metabolizmus a v neposlednom rade podporujú kvalitný spánok. Veľmi účinné sú pri prečistení lymfatického systému, obličiek a pečene od pozostatkov nerozložených liekov. Znižujú úroveň ťažkých kovov v organizme a tým vás zbavia únavy, bolesti, alergií, rôznych kožných problémov, ale aj mnohých iných ochorení. Budete sa cítiť oveľa lepšie, zvýši sa vaša aktivita a zmiernia sa prejavy chorôb, ktorými trpíte. Veľkú úľavu pocítia najmä tí, ktorí sa cítili unavení, malátni, pacienti s artritídou, dnou a reumatickými bolesťami, rovnako ako aj tí, ktorých trápili bolesti chrbta, astma alebo alergie...

 

PREČO DETOXIKOVAŤ? Moderná doba prináša daň v podobe znečisteného životného prostredia. Chemické produkty prítomné vo vzduchu, vode a jedle obsahujú množstvo toxických a karcinogénnych látok, ktoré neustále poškodzujú náš organizmus a znižujú jeho obranyschopnosť. Ľudské telo nie je schopné efektívne filtrovať všetky tieto nebezpečné látky, oslabený organizmus nedokáže dostatočne vzdorovať a prichádza ochorenie.

 

Diagnózy, ktoré detoxikáciou organizmu môžeme zmierniť, prípadne odstrániť:

chronické dýchacie problémy, astma, bronchitída
časté bolesti hlavy, kĺbov alebo chrbtice
nepríjemný telesný zápach, zapáchajúci dych, povlak na jazyk
alergie na určité druhy jedla a problémy s trávením
lámavé nechty, psoriáza, akné
zhoršená kvalita pokožky
kožné ekzémy, plesne, vyrážky, bradavice, svrbenie, chronické opary
nadváha
časté pocity únavy

plynatosť, hnačky
pocity chladu
zlá pamäť, depresie
chronická únava, nespavosť
bolesti žalúdka alebo žlčníka
niektoré typy nádorov
ženské výtoky
a mnoho ďalších

 

Dr.Plaster nie je liek, ani liek nenahrádza. Avšak s vhodnou kombináciou liekov a dobrou životosprávou môže priniesť nadmieru pozitívne výsledky pri viacerých zdravotných problémoch. Odporúčame aj ako prevenciu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info