Panel používateľa

O nas

Vitajte na našej stránke

 

Našu činnosť chceme zamerať na sprostredkovanie informácií a ponuku produktov, ktoré pôsobia liečivo.

V prípadoch, keď už sme absolvovali návštevu lekára, doporučenú liečbu a problém akosi pretrváva, alebo sa vynorí iný (ako dôsledok predchádzajúceho), rsp. sa „ustáli“ v prejave chronického ochorenia ...sme veľakrát nútení sa zamýšľať nad tým, ako si „šetrne“ pomôcť sami. Váš aktívny prístup k vlastnému zdraviu by sme radi podporili informáciami, ku ktorým sme sa dostali a dali Vám tak užitočné tipy a rady.   

Naša ponuka je zameraná na prírodné prostriedky – bio potraviny, liečivé byliny a prostriedky vyrobené z prírodných surovín.

Vývoj civilizačných ochorení a vznik nových chorôb nás nabáda k otázkam typu: Kde je vlastne chyba?

My sa domnievame, že jedna z podstatných príčin (kedže faktorov spôsobujúcich neblahý stav zdravia obyvateľov tejto krásnej planétky je zrejme spústa) je niečo, čo by sa dalo nazvať strata kontaktu s prírodou. Ale aj keď budeme pretechnizovaní čím ďalej tým viac, nikdy neprestaneme byť jej súčasťou.

A tak tých, ktorí s týmto názorom súhlasia, by sme chceli osloviť, aby sme sa k prírode zas postupne vrátili a načúvali jej tichého hlasu. Inak sme ako stratené deti, ktoré už niekedy nevedia, ako ďalej.

V tomto kontexte nie je náhoda, že väčšinu týchto ponúkaných prostriedkov už v dávnej a menej dávnej minulosti ľudia jednoducho používali, lebo poznali ich účinky. 

My teraz používame laboratória, aby sme to potvrdili, objavili, ktorá zložka presne pôsobí a na čo ......a postupne objavujeme to, čo už tu kedysi dávno bolo.

Keďže sme však väčšinu z ľudovej liečiteľskej múdrosti zabudli, je načase, aby sme ju znova objavovali.

Tak teda nech má príroda zelenú....

 

 Vážení zákazníci

Naša ponuka tovarov je Vám k dispozícii v predajni v Petržalke na Gercenovej 6/c , 851 04 Bratislava
Súradnice predajne pre GPS : S48.12565, V17.10067

PREDAJŇA - Otváracie hodiny :

Pondelok: 10.00 - 12.00   13.00 - 18.00

Uotorok:  10.00 - 12.00    13.00 - 18.00

Streda:    10.00 - 12.00    13.00 - 18.00

Štvrtok:  10.00 - 12.00     13.00 - 18.00

Piatok:   10.00 - 12.00      13.00 - 17.00

Sobota: Zatvorené

Pre zjednodušenie orientácie uvádzame mapu

 Mapa

 

Pricemania.sk – Porovnanie cien

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie