Panel používateľa

Ako fungujú náplasti Dr.Plaster?

Ako fungujú náplasti Dr.Plaster?

                 

 

 

 

Vrecúška náplastí obsahujú prírodné látky, ktoré majú schopnosť absorbovať cez pokožku toxické látky z tela.

Tvorcovia náplastí vychádzali z učenia tradičnej čínskej medicíny a reflexológie, ktorá už celé stáročia pracuje so systémom meridiánov - kanálov spájajúcich jednotlivé časti tela, či orgány.

Dlaň a chodidlo majú vysokú koncentráciu reflexných bodov. Je prirodzené, ak cez tieto body budeme pôsobiť na organizmus. Práve chodidlá sú všeobecne známe zakončením najväčšieho počtu nervov v ľudskom tele, preto najúčinnejšie je používať náplasti priamo na čistých chodidlách, prípadne v kombinácii s postihnutým miestom.

[Na každom chodidle sa nachádza viac ako 60 reflexných bodov.]

Na každom chodidle sa nachádza viac ako 60 reflexných bodov.
Aplikácia náplasti na chodidlo má účinok dlhodobej reflexnej masáže, ktorou môžeme pôsobiť na rôzne telesné orgány

Náplasti vyhrievajú miesto svojho umiestnenia a zároveň ho obohacujú zápornými iónmi, čím dané miesto aktivujú a otvárajú póry pokožky. Tento proces je predpokladom absorbcie toxických látok z krvi a lymfatického systému cez pokožku, pričom sú využívané špeciálne, absorbčne silné prírodné látky nachádzajúce sa v náplastiach.

Pri samotnom procese detoxikácie sa využíva podobná funkcia akú má osmotický tlak v rastlinách, ktorý je veľmi dôležitý pri raste a vyživovaní stromov. Stromy koreňovým systémom prijímajú vodu a výživné látky zo zeme a transportujú ich pomocou polopriepustných membrán do vetiev a listov. Tento efekt je vyvolaný osmotickým tlakom, pričom voda zo zeme sa ľahko dostane k listom do výšky 10-100 metrov nad zemou. Tento fyzikálny jav využívajú aj naše náplasti, ktoré obsahujú špeciálne výťažky stromov. Ide o prírodné látky, ktoré náplastiam dodávajú veľkú absorbčnú silu, podobnú, akú stromy využívajú pri svojom vyživovaní.

Spoločným pôsobením bambusových a drevných octov, infračervených emisií, záporných iónov (aniónov) dochádza k narušeniu atómov vody v organizme a tým sa spúšťa čistiaci mechanizmus. Odpad a iné toxické látky sú potom unášané lymfatickými tekutinami a následne sa vylučujú.

                                      

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie