Panel používateľa

Vychádzajúce slnko-kvitnúci čaj

Vychádzajúce slnko-kvitnúci čaj

Čo je to kvitnúci čaj? Je to väčšinou gulička alebo valček vyrobený z ručne sväzovaných lístkov bieleho čaju, v ktorom sú skryté rôzne kvety - napr jazmínu, ľalie apod Po vložení do vody sa lístky rozvinú a kombinácia čajových listov a kvetov poskytne chuťový i zrakový zážitok.

Doporučená príprava
Dokonalú krásu okúzľujúcich čajových kvetín si môžte najlepšie vychutnať, ak ku príprave použijete sklenené kanvičky. Do vopred vyhriatej sklenenej kanvičky nalejte mierne vychladenú prevarenú vodu a jemne spustite čajovú guličku na dno. Tá v priebehu niekoľkých minút začne rozkvitať do prekrásneho tvaru. Čím dlhšia je doba lúhovania, tým intenzívnejšia je chuť aj vôňa čaju. Jednu čajovú guličku si môžte vychutnať vo viacerých nálevoch po sebe, pričom dobu lúhovania odporúčame mierne predĺžiť.
Tieto čaje, vyrábané špeciálne pre potešenie z chuti, vône a krásy dnes zažívajú svoju renesanciu a stále sa vytvárajú nové druhy. Sú považované za obľúbený darček, ktorým nikdy nesklamete. Prinášajú krásu pre oko, pôžitok pre chuť a uvoľnenie a liečivé účinky pre telo.
Balenie: 4 kusy

5,60 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Valdemar Grešík


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info