Panel používateľa

Ren Plan (Obličky)

Ren Plan (Obličky)

Kapsule Ren Plan odporúčame užívať pri akejkoľvek chorobe obličiek, na podporu funkcie obličiek, pri ochoreniach močového traktu, pri močových a obličkových kameňoch ako aj pri pacientoch, ktorí podstupujú dialýzu.

18,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Planet Ayurveda

Kapsule Ren Plan Planet Ayurveda:
Ren Plan je ajurvédskymi lekármi pripravená kombinácia výťažkov rastlín, ktorá slúži na očistenie obličiek a tým zlepšenie celkovej funkcie obličiek. Ren Plan harmonizuje činnosť obličiek a celkovo podporuje ich činnosť.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt obsahuje

150 mg extraktu z kôry borovice roxburghovej (Pinus roxburghii, Saral),
100 mg extraktu z rastliny právenka latnatá (Andrographis paniculata, Kalmegh),
100 mg extraktu zo semien uhorky šalátovej (Cucumis Sativus, Kheera),
100 mg extraktu zo semien redkvy siatej (Raphanus sativus, Moolisatv),
50 mg extraktu z koreňa rebarbory himalájskej (Rheum emodi, Revandchini),
Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu

Zložky:

Saral (Pinus roxburghii - extrakt z kôry borovice roxburghovej)
Táto rastlina pomáha regulovať rovnováhu elektrolytov. Zlepšuje proces filtrácie, čím podporuje vylučovanie toxínov z tela.

Kalmegh (Andrographis paniculata - extrakt z rastliny Právenka latnatá) – Kalmegh je kráľovnou horčín. Obsahuje diterpén laktóny ako sú napríklad neoandrographolidy, andrographisidy a flavonoidy. V ajurvéde sa používa ako vysokoúčinný čistič toxínov.

Kheera (Cucumis sativus - extrakt zo semien uhorky šalátovej) – v ajurvéde sa používa kvôli jej mnohým pozitívnym účinkom. Predovšetkým napomáha regulovať úroveň minerálov, čím pomáha predchádzať niektorým ochoreniam obličiek.

Moolisatv (Raphanus sativus – extrakt zo semien redkvy siatej) – napomáha regulovať a podporovať funkciu obličiek. Podporuje očistu obličiek a pomáha im zbaviť sa nežiadúceho materiálu, ktorý spôsobuje prekážky v normálnom fungovaní obličiek.

Revand chini (Rheum emodi – extrakt z koreňa rebarbory himalájskej) – v ajurvéde veľmi dobre známa rastlina na očistu obličiek a regulovanie jej funkcie. Očisťuje krv od dusíkatých odpadových látok, ktoré spomaľujú činnosť obličiek.

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. Viac o účinkoch štandardizovaných extraktov si prečítajte tu.

Balenie: 60 kapsulí á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info