Panel používateľa

Luna Lite

Luna Lite

Kozmetický prístroj LUNA LITE s technológiou LED a ultrazvukom na domáce použitie. Osobné a prenosné použitie vhodné i na cesty.

60 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Kvant

Prístroj LUNA LITE je jedinečný príručný kozmetický prístroj kombinujúci 2 jemné neinvazívne techniky, ktoré patria medzi najvyužívanejšie v modernej kozmetike.

Fototerapia - liečba svetlom, je založená na schopnosti svetla prenikať v závislosti od použitej farby do rôznej hĺbky kože a tým riešiť široké spektrum kožných problémov.
Liečba ultrazvukom v kozmetike spočíva vo využívaní generovaných vibrácií, ktoré okrem mikromasáže prinášajú aj jemný efekt zahrievania, čím primerane stimulujú kožné bunky a efektívne napomáhajú aktivovať v nich metabolické a detoxikačné procesy.

Ultrazvuk

Ultrazvuk je pozdĺžne vlnenie častíc hmotného prostredia s frekrenciou nad 20 000 Hz (nad hranicou počuteľnosti). Účinky ultrazvuku v terapeutických dávkach sa prejavujú hlavne mikromasážou tkaniva, prehrievaním, a fyzikálno-chemickými účinkami.
Indikácie:
Posttraumatické stavy, jazvovité kontraktúry, kontraktúry mäkkých tkanív, reumatické choroby, cervikokraniálny a cervikobrachiálny syndróm, lumboischiadický syndróm, akútne lumbago, periarthritis humeroscapularis, neuralgie, myalgie, jazvy.
Kontraindikácie:
Oblasť rastových štrbín u detí, stav po implantácii totálnej endoprotézy, stav
po implantácii kardiostimulátora, gravidita a menštruácia, krvácavé stavy, tromboembolická choroba a varixy, vlasatá časť hlavy, gonády.

 Fototerapia - liečba svetlom, založená na schopnosti svetla prenikať v závislosti od použitej farby (vlnovej dĺžky) do rôznej hĺbky kože a tým riešiť široké spektrum kožných problémov.

Prístroj LUNA LITE má v sebe obsiahnuté 3 rôzne svetlá – modré, červené a zelené.

Modré svetlo – 470 nm

 Preniká do hĺbky 0,5 mm

 Má výrazné antibakteriálne účinky

 Zlepšuje nežiaduce prejavy mastnej pleti

 Využíva sa predovšetkým pri riešení problémov aknóznej pleti

Červené svetlo – 640 nm

 Preniká do hĺbky 8-10 mm

 Zlepšuje mikrocirkuláciu a zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke

 Napomáha pri vyhladzovaní vrások a zmierňovaní príznakov procesu starnutia pleti

 Obnovuje prirodzenú pružnosť a elasticitu pleti

 Má protizápalové účinky

 Stimuluje metabolizmus a tým napomáha opätovnému spusteniu regeneračných mechanizmov

Zelené svetlo – 525 nm

 Redukuje pigmentové nerovnomernosti vďaka prienikom k bazálnej vrstve pleti

 Pôsobí na pleť upokojujúco a relaxačne

 Vyrovnáva pigmentové nerovnosti

Účinky ultrazvuku:

- prekysličovanie tkaniva,
- povzbudenie procesu látkovej výmeny - detoxikácia pleti
- podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok a vitamínov.

Výhodnosť kombinácie 2 rôznych techník spočíva v tom, že ultrazvuk okrem samostatných účinkov vhodne predpripraví pleť na ošetrovanie svetlom a umožní mu intenzívnejšie a hĺbkovejšie pôsobenie. LUNA LITE je vhodné používať s podpornými kozmetickými gélmi, pričom ultrazvuk vhodne podporí a urýchli ich vstrebávanie do pokožky.

Prístroj je napájaný adaptérom na 220V

    Luna Lite

Kozmetický prípravok a LED svetlo - silná kombinácia zacielená na Váš kozmetický problém.

Vyberte si najvhodnejšiu kombináciu pre Vašu pleť

Vhodnými kozmetickými prípravkami je možné podporiť účinky LED terapie. Takisto je vhodné využiť ultrazvuk ako výborný aplikátor kozmetických gélov a krémov, kde vďaka prirodzenej fyzikálnej vlastnosti ultrazvuku docielite efektívnejšie vpravenie účinných látok do pleti a podporíte tým ich účinok.

Ako sa starať o pleť?
1. Dôkladne odstráňte make-up a všetky nečistoty z tváre. Ošetrovanie ultrazvukom sa musí vykonávať na očistenej pleti. Nikdy nerealizujre procedúru na neočistenú pleť!

2. Zapojte prístroj do elektriny. Zapnite prístroj pomocou vypínača. Rozsvietené signalizačné svetlo "Power" vás bude informovať o tom, že je prístroj zapnutý.

3. V prípade, že budete používať ultrazvuk, odporúčame ho používať spolu s vhodným ultrazvukovým alebo sonografickým gélom, ktorý podporí prienik generovaných vĺn do pokožky a zároveň uľahčí a spríjemní pohyb ultrazvukovej hlavice po pokožke.

4. Zároveň prebieha opačný proces, ktorý umožní, aby sa za pomoci ultrazvuku aktívne látky obsiahnuté v gély efektívnejšie uvoľňovali a vstrebávali hĺbkovo na úrovni bunkových štruktúr pokožky. Naneste primerané množstvo gélu na tvár, prípadne priamo na ultrazvukovú hlavicu. Vyhnite sa partiám v bezprostrednej blízkosti okolo očí. Dbajte na dostatočné množstvo gélu počas celej procedúry!

5. Použitím fotocitlivého gélu, ktorý sa aktivuje pôsobením LED svetla je možné výrazne podporiť pôsobenie účinných látok obsiahnutých v géli.

7. Nastavte vhodnú intenzitu výkonu, prípadne ju postupne zvyšujte.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info