Panel používateľa

Lasocare gél

Lasocare gél

Gél v súčinnosti s laserom pracuje na báze fotorezonančnej gelovej metódy - Lasocare®. Táto metóda spevňuje kolagénové vlákna tváre, krku a dekoltu, zvyšuje tonus ošetrenej pleti a znižuje tým profil vrások. Gél má antibakteriálnu a omladzovaciu schopnosť. Je účinný v liečbe aknéLasocare gél je najlepšie naštartovať pôsobením laserového ošetrenia. Následne je potrebné pravidelné domáce ošetrenie pleti.

15,70 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Vďaka laseru sú aktívne látky obsiahnuté v prípravku schopné postupne sa uvoľňovať a udržiavať liečivý proces hojenia pleti až po dobu 30 dní. Predpokladom udržiavania hojivého procesu je každodenné dopĺňanie gélu a jeho aktívnych látok pleti. Najneskôr po uplynutí 30 dní je potrebné opätovné ošetrenie pleti laserom.

Pri optimálnom používaní pracuje Lasocare gél v 3 fázach:

výdatné a presne cielené okysličenie bunkových štruktúr na úrovni pórov - účinné omladenie pleti
optimálne hydratovanie pleti
ochranný film pleti je postupne zbavený povrchových aj hĺbkových baktérií - šetrné a účinné ošetrenie pleti, ktoré je v súlade s prirodzenými funkciami organizmu a nespôsobuje sekundárne alergické reakcie

Kedy používať Lasocare?

Lasocare® aplikujeme u klientiek, u ktorých sa prejavuje sklon k tvorbe vrások, nevyrovnanému vyživovaniu povrchu pleti a najmä k aknóznej pleti, zanášaniu pórov a prejavom tzv. nečistej pleti.

Ošetrovanie pleti pomocou metódy Lasocare je dostatočnou a plnohodnotnou metódou starostlivosti o problematickú pleť, ale zároveň je možné ju kombinovať s inými osvedčenými metódami kozmetičiek, napr. hĺbkovým čistením pleti.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info