Panel používateľa

Ajurvédska káva Šatavari

Ajurvédska káva Šatavari

Ajurvédska káva Šatavari Instantná čakanková káva s ajurvédskou bylinou Šatavari. Má omladzujúce účinky, priaznivo ovplyvňuje reprodukčné schopnosti, zmierňuje problémy v menopauze, pomáha pri predmenštruačnom syndróme či bolestivej menštruácii.

4 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ARUN company s.r.o.

Instantná kávovina s himalájskou bylinou ŠATAVARI (Asparagus racemosa). Pripisujú sa jej i omladzujúce účinky, má priaznivý vplyv na reprodukčné schopnosti a zmierňuje problémy v menopauze. Podporuje hormonálnu rovnováhu

Je tiež vhodná pre podporu sexuálneho zdravia mužov.

Ďalšia zložka - čakanka lekárska - podporuje dobré trávenie a činnosť pečene.

Šatavari je 100% rastlinný estrogén a známe afrodiziakum. Jej regeneračné účinky najmä na ženský reprodukčný systém sú dávno známe. Šatavari tonizuje a posilňuje činnosť ženských reprodukčných orgánov a je už tradične používaná pri premenštruačnom syndróme či bolestivej menštruácii.

Tiež podporuje tvorbu krvi v tkanive reprodukčných orgánov, čím pomáha pripraviť maternicu na počatie a pomáha tak v liečbe neplodnosti. Pôsobí tonizujúco aj po pôrode, kedy je prospešná v tvorbe mlieka, upravuje maternicu a hormóny.

Toto množstvo zdraviu prospešných vlastností má Šatavari vďaka obsahu fyto-estrogénov, hormónov upravujúcich správnu hladinu estrogénu, ktoré tiež zohrávajú dôležitú úlohu pri udržaní ženského tela dlhodobo zdravého. Klinické štúdie odporúčajú rastlinný estrogén, pretože nemá negatívne vedľajšie účinky.

Pre mužov je Šatavari vyživujúce tonikum podobne ako ženšen. Táto rastlina vďaka svojim vyváženým vlastnostiam pomáha regulovať rast, pôsobí upokojujúco, je výživou pre celý organizmus a spolu s Ašvangandhou a Brahmi je znamenitá aj pre deti. Tiež sa odporúča seniorom pre zmiernenie suchosti organizmu, ktorá je súčasťou prirodzeného procesu starnutia.

Ajurvédska káva Šatavari:

- neobsahuje kofeín

- tonizuje, vyživuje, posilňuje činnosť ženských pohlavných orgánov

- udržuje ženské telo dlhodobo zdravé

- pri nespavosti, náladovosti, anorexii, hyperaktivite detí

Ajurvédska káva Šatavari je:

- bezkofeinová
- bezlepková
- bez konzervantov, farbív a sladidiel

Návod na použitie:

Do šálky dáme 1/4 až 1/2 čajovej lyžičky ajurvédskej kávy a zalejeme vriacou vodou. Môžeme dosladit a doplniť mliekom 

Dávkovanie:

Najviac 4 x za deň 1 šálku.

Zloženie:

100 g výrobku obsahuje 94 g čakanky lekárskej a 6 g výťažku z byliny šatavari (1 g extraktu je získaný z 8 g byliny šatavari).

Balenie: 50g (50-60 šálok nápoja)

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info