Panel používateľa

Bieliaci prášok PUER 500g

Bieliaci prášok PUER 500g

 Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka
Pri praní bielej alebo silno znečistenej bielizne s mydlovými orechmi doporučujeme použiť prípravok PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú také šetrné k farebnej bielizni).
PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež dezinfekčné účinky.
Pranie: 1-2 lyžice prášku Puer pridajte k bielej bielizni priamo do práčky. Ak je bielizeň silne znečistená, odporúčame nechať ju namočenú cez noc v teplej vode, v ktorej ste rozpustili 1 lyžicu prášku Puer.
PUER je vhodný nielen na bielenie bielej bielizne, dá sa tiež použiť v domácnosti ako alternatívny čistiaci prostriedok:
Čistenie WC: Do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1–2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 minút rozpustiť, potom kefou misu umyte. Pri usadenom vodnom kameni nechajte pôsobiť cez noc.
Čistenie odtokov dresu, umývadiel a vaní: Do odtoku nasypte 1–2 lyžice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octa. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou.
Práškom Puer môžete vyčistiť v drese usadeniny od čaju, kávy, vodného kameňa apod. Môžete s jeho použitím dodať čistý vzhľad špáram medzi obkladačkami v kúpelni a to všetko bez zaťaženia životného prostredia.

3,70 € s DPH

Dostupnosť: Skladom


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info