Panel používateľa

Vilcacora 90 kapsúl

Vilcacora 90 kapsúl

Vilcacora – (Uňa de Gato – Kočičí dráp) - VILCACORA - Uňa de gato, Uncaria Tomentosa - Má silné imunostimulačné, antikarcinogénne, regeneračné a antioxidačné vlastnosti. Vilcarora je liana amazonského pralesa rastúca do plnej zrelosti 20 rokov, Účinky Vilcacory priťahujú pozornosť nielen verejnosti uznávajúcej alternatívnu medicínu, no i vedeckej verejnosti. Juhoamerické domorodé kmene používajú Vilcacoru najmä na liečenie rôznych viróz, zápalov, reumatizmu, žalúdočných vredov a rakoviny.

17,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Serafin-byliny s.r.o.

Vilcacora – (Uňa de Gato – Kočičí dráp) - podporuje prirodzenú funkciu imunitného systému, pomáha vstrebávať novotvary, posobí pri zápaloch

Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžastná sila liečivých bylin a tiež vitamínov aminerálov. Vilcacora je vo forme koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kasulí. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.

Výrobok obsahuje byliny, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobrú vstrebateľnosť. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

Dávkovanie: 3x denne 1 kapsulu medzi jedlom

Zloženie: 1 celulózová kapsula obsahuje : extrakt z Vilcacora Uncaria tomentosa 294 mg , Stearan horečnatý 6 mg 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info