Panel používateľa

Andrographis mix 50ml

Andrographis mix 50ml

Andrographis mix je špeciálna zmes troch liečivých rastlín a propolisu, ktorá sa odporúča pri problémoch s imunitou pri zápaloch, ktoré sú spôsobené najmä pôsobením baktérií, vírusov, ale aj parazitov.

7 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Andrographis mix môžete využiť v kombinácii s ďalšími gemmoterapeutikami napr. pri zložitých bakteriálnych zápaloch, pri poraneniach a nehojacích sa ranách, borelióze, ale aj infekciách spôsobených parazitmi.

Zloženie: andrographis, echinacea purpurová, baza čierna, 1% propolisu v 40 % alkohole

Andrographis paniculata (Právenka latnatá) je liečivá rastlina, ktorá sa v tradičnej čínskej medicíne používala ešte pred objavom antibiotík pri liečbe infekčných ochorení. Echinacea purpurea je liečivá rastlina, ktorá sa odporúča pri problémoch s imunitou. Baza čierna sa odporúča pri oslabenej činnosti imunitného systému a taktiež pri onkologických problémoch. Tinktúra obsahuje aj 1% propolisu.

Upozornenie: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C, nevhodné pri alergii na včelie produkty.

Dávkovanie: po pretrepaní 30 kvapiek 3x denne. Denná dávka 90 kvapiek

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info