Panel používateľa

Pohánkový nápoj 350g

Pohánkový nápoj 350g

Pohánkový nápoj je nutrične veľmi bohatý na aminokyseliny a kvalitné rastlinné bielkoviny. Možno ho použiť ako hodnotnú alternatívu živočíšnych mliek.

2,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Topnatur s.r.o.

Pohanka je obilovina, ktorá sa u nás pestuje a konzumuje už niekoľko storočí. Už naši predkovia vedeli o blahodárnych účinkoch pohanky na ľudský organizmus. Až moderná veda nám presne ukazuje v čom je pohánka tak výnimočná. Pohánkový nápoj obsahuje špeciálne upravuje pohankovú múku, ktorá zaisťuje ešte lepšie využitie všetkých prospešných látok z pohanky ľudským organizmom. Nápoj je vďaka svojmu zloženiu prírodne bezlepkový a bezlaktózový.

Najviac je pohanka známa pre vysoký obsah rutinu, čo je prirodzený glykosid zo skupiny flavonoidov. Pohankový nápoj je naviac obohatený o inulín, čo je frukto - oligosacharid extrahovaný z čakanky, ktorá v zažívacom trakte plní funkciu rozpustnej vlákniny a zaroveň tvorí živný substrát pre priateľské baktérie. Vláknina z pohanky v kombinácií s pridaným inulínom vytvorí ideálny základ pre správny komfort vašich čriev.

Zloženie:
glukózový sirup, nehydrogenovaný rastlinný tuk, pohánková múka 17%, inulín, oxid kremičitý (látka protihrudkujúca), estery mastných kyselín (emulgátor), fosforečnan draselný (stabilizátor)

Obsah: 350 g (sypký prášok) dávka na 3,5 litra nápoja

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info