Panel používateľa

Ryžový nápoj 350g

Ryžový nápoj 350g

Ryžový nápoj je vyrobený zo špeciálne upravenej ryžovej múky, ktorá obsahuje veľmi kvalitné rastlinné bielkoviny a sacharidy. Vďaka svojmu zloženiu je ľahko stráviteľný a vhodný ako alternatíva živočíšnych mliek pre ľudí s bezlepkovou diétou a pre ľudí alergických na mliečny cukor laktózu.

2,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Topnatur s.r.o.

Ryža a asamozrejme aj ryžová múka sa vyznačuje veľmi kvalitnými nutričnými hodnotami a ľahkou straviteľnosťou. Vďaka týmto vlastnostiam je náš Ryžový nápoj vhodnou alternatívou živočíšnych mliek. Ryžový nápoj je kvôli svojmu zloženiu určení pre ľudí s bezlepkovou dietou a pre ľudí alergických na mliečny cukor a laktózu. 

Škroby obsiahnuté v ryžovom nápoji sú  pomaly štiepené a tým napomáhajú kontrolovať hladinu krvného cukru a taktiež zaisťujú funkciu dietetický vlákniny. Používa sa k bežnému pitiu, príprave cereálnych raňajok, koktailov, varenie, pečenie.

Ryžový  nápoj možno použiť ako k príprave nápoja, tak k príprave pokrmov, kde plne nahradí živočíšne mlieko. Používa sa k bežnému pitiu, vareniu, pečeniu, k príprave kakaa, možno použiť ako pochúťku do kávy.

Obsah: 350 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info