ColonFit Plus Kapsule

ColonFit Plus Kapsule

ColonFit Plus je prírodný doplnok stravy, obsahuje probiotické kultúry, vlákninu a tráviace enzýmy. Prispieva k správnej fyziologickej funkcii tenkého aj hrubého čreva. Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie a je určený k dlhodobému užívaniu.

10,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

ColonFit Plus sa užíva pri problémoch s vyprázdňovaním (zápche). Pomáha riešiť preháňanie a črevné problémy rôzneho charakteru.

* Nepravidelná stolica
* Zápcha
* Hnačka
* Pri užívaní antibiotík a iných liekov
* Hemoroidy
* Syndróm dráždivého čreva
* Divertikulárna a Crohnova choroba
* Gynekologické problémy

Vďaka pridaným tráviacim enzýmom pomáha aj pri ťažších tráviacich problémoch a podporuje trávenie, hlavne strukovín, mäsa a ťažkých jedál.

Zloženie:

Laktobacily a bifidobaktérie - probiotiká - symbioticky podporujú črevnú mikroflóru a udržovanie zdravých čriev. Priateľské baktérie - 5 živých kultúr - Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus.

Extrakty z čakanky - Frukto-oligosacharidy - prebiotiká -  podporujú životaschopnosť a rozmnožovanie laktobacilov a bifidobaktérií.

Vlákninu psyllium - vláknina absorbuje až 20x viac vody, než je jej hmotnosť, je ideálny pomocník pre správny pohyb nestrávených zbytkov v tráviacom ústrojenstve.   

Tráviace enzýmy - zmes tráviacich enzýmov : proteáza, betain HCl, zázvor, papaín, mäta prieporná, fenikel, bromelain - pomáhajú metabolicky rozkladať potravu

Dávkovanie:  Užívajte najlepšie 10 minút pred jedlom. Dospelí užívajte 5 - 8 kapsúl raz alebo dvakrát denne. Zapite vodou alebo ovocnou šťavou (200 - 300 ml).

Deti 2 - 5 kapsúl raz alebo dvakrát denne, zapiť vodou alebo ovocnou šťavou (100 - 200 ml). Podávanie ColonFitu deťom mladším ako 12 rokov by rodičia mali konzultovať s lekárom.

Po dvoch týždňoch užívania môžu niektorí ľudia znížiť dávkovanie ColonFitu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy by nemal užívať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Upozornenie: užívanie ColonFitu môže spôsobiť, že sa začnete dusiť. Preto vždy ColonFit riadne zapite, najlepšie množstvom 200 - 250 ml na 5 kapsúl ColonFitu. Ak ste nedávno prekonali nejakú operáciu čriev, či máte iné črevné obštrukcie, konzultujte vždy užívanie ColonFitu so svojím lekárom. Ak kedykoľvek v priebehu užívania ColonFitu pocítite nejaké problémy, prestaňte s jeho užívaním a poraďte sa s lekárom. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Ďalšie vlastnosti tovaru: Bezlepkový produkt

Obsah: 180 kapslí

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info