Panel používateľa

ColonFit Plus - prášok

ColonFit Plus - prášok

ColonFit je prírodný doplnok stravy, ktorý prispieva k správnej fyziologickej funkcii tenkého aj hrubého čreva. ColonFit obsahuje vysoké množstvo rozpustnej i nerozpustnej vlákniny zo semien skorocelu indického - Psyllia, ďalej inulín (prebiotika) - extrakt z koreňa čakanky a živé bakterie - 5 kmeňov probiotik. ColonFit Plus je naviac obohatený o zmes tráviacich enzýmov - proteáza a bromelain (z ananasu), betain HCl, papaín (z papaje), extrakt z koreňa zázvoru, lístky mäty priepornej, fenikel,

10,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Colonfit obsahuje vlákninu psyllium. Táto vláknina absorbuje až 40x viac vody, než je jej hmotnosť, je ideálny pomocník pre správny pohyb nestrávených zbytkov v tráviacom ústrojenstve.

ColonFit obsahuje 5 kmeňov probiotik - Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus. Špecifické acido-stabilní živé kultury (probiotika) majú najvyššiu možnú kvalitu, symbioticky podporujú črevnú mikroflóru a udržovanie zdravých čriev.

Frukto-oligosacharidy (prebiotiká)- extrakty z čakanky podporujú životaschopnosť a rozmnožovanie laktobacilov a bifidobaktérií.

ColonFit Plus je naviac obohatený o zmes tráviacich enzýmov - proteáza a bromelain (z ananasu), betain HCl, papaín (z papaje), extrakt z koreňa zázvoru, lístky mäty priepornej, fenikel.

ColonFit Plus sa užíva sa pri týchto ťažkostiach :

* Nepravidelná stolica, zápcha
* Nedostatočná tvorba tráviacich štiav
* Hnačka
* Pri užívaní antibiotík a iných liekov
* Hemoroidy
* Syndróm dráždivého čreva
* Divertikulárna a Crohnova choroba
* Gynekologické problémy

Vďaka pridaným tráviacim enzýmom pomáha aj pri ťažších tráviacich problémoch a podporuje trávenie, hlavne strukovín, mäsa a ťažkých jedál.

Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie a je určený k dlhodobému užívaniu. Je vhodný pre každého, vrátane tehotných a kojacich žien, diabetikov a detí od 12 rokov. Je nenávykový.

Na správne fungovanie Colonfitu je veľmi dôležitý dostatočný príjem tekutín. Na každých 10 gr prášku alebo 10 kapsúl by ste mali vypiť 400ml tekutín

Dávkovanie: 2 kávové lyžičky(10g) 2x denne a riadne zapiť vodou. Po dvoch týždňoch môžte znížiť dávkovanie na polovicu

Bezlepkový produkt

Hmotnosť: 180g

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info