Panel používateľa

ColonFit Basic prášok

ColonFit Basic prášok

ColonFit Basic je prírodný doplnok stravy, ktorý prispieva k správnej fyziologickej funkcii tenkého aj hrubého čreva. ColonFit obsahuje vysoké množstvo rozpustnej i nerozpustnej vlákniny zo semien skorocelu indického - Psyllia, ďalej inulín (prebiotika) - extrakt z koreňa čakanky a živé bakterie - 5 kmeňov probiotik 

10 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Topnatur s.r.o.

ColonFit Basic obsahuje vlákninu psyllium. Táto vláknina absorbuje až 40x viac vody, než je jej hmotnosť, je ideálny pomocník pre správny pohyb nestrávených zbytkov v tráviacom ústrojenstve.

ColonFit Basic obsahuje 5 kmeňov probiotik - Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus. Špecifické acido-stabilní živé kultury (probiotika) majú najvyššiu možnú kvalitu, symbioticky podporujú črevnú mikroflóru a udržovanie zdravých čriev.  

Frukto-oligosacharidy (prebiotiká)- extrakty z čakanky podporujú životaschopnosť a rozmnožovanie laktobacilov a bifidobaktérií.

ColonFit sa užíva sa pri týchto ťažkostiach

Zápcha, nepravidelná stolica 

* Hnačka

*Pri užívaní antibiotík a iných liekov

* Hemoroidy

* Syndróm dráždivého čreva
* Divertikulárna a Crohnova choroba
* Gynekologické problémy

 Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie a je určený k dlhodobému užívaniu. Je vhodný pre každého, vrátane tehotných a kojacich žien, diabetikov a detí od 12 rokov. Je nenávykový.

Na správne fungovanie Colonfitu je veľmi dôležitý dostatočný príjem tekutín. Na každých 10 gr prášku alebo 10 kapsúl by ste mali vypiť 400ml tekutín 

Dávkovanie: 2 kávové lyžičky(10g) 2x denne a riadne zapiť vodou. Po dvoch týždňoch môžte znížiť dávkovanie na polovicu

 Bezlepkový produkt

Hmotnosť: 180g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info