Panel používateľa

Sušené marhule nesírené BIO 300 g

Sušené marhule nesírené  BIO 300 g

Marhule pochádzajú pôvodne z Orientu a do stredomorskej oblasti boli dovezené pred dvoma tisícročiami. Naše kuchynské marhule sú vypestované na tureckej ekofarme a nie sú sírené, čo znamená, že neboli konzervované oxidom siričitým alebo siričitanmi.

3,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Bio Nebio

Aký je rozdiel medzi marhuľami GASTRO * BIO a našimi normálnymi marhuľami? Marhule GASTRO * BIO sú cenovo veľmi výhodné. Rovnako ako naše marhule pochádzajú aj ony z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, nemusia však pochádzať z projektu Turecko. Marhule GASTRO * BIO sú drobnejšie, ale nie nevýrazne. Sú balené vo väčšom balení po 300 gramoch, čo je nielen ekonomické, ale aj ekologické. Chuťovo sú si marhule veľmi podobné alebo sú dokonca rovnaké a záleží na Vás, akému balenie dáte prednosť.
HMOTNOSŤ: 300 g
KRAJINA PÔVODU: Turecko
POUŽITIE: Ako zdravá desiata, k obohateniu jogurtu a müsli o vitamíny a pri pečení a varení ako náhrada cukru a ostatných sladidiel.
VÝŽIVOVÉ INFORMÁCIE: Rovnako ako ostatné sušené ovocie, aj marhule sú koncentrovaným zdrojom energie, cukru a živín. Okrem iného obsahujú vlákninu a v podstatnom množstve aj železo, vápnik, draslík a niektoré vitamíny.
100 g obsahuje v priemere:

Energia: 1003 kJ / 240 kcal
Vápnik: 82 mg (10% DDD)
Železo: 4,4 mg (32% DDD)
Draslík: 1370 mg (39% DDD)
Vitamín A: 5,97 mg (746% DDD)
Vitamín B2: 0,11 mg (7% DDD)
Vitamín C: 12 mg (20% DDD)
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info