Pestrecový olej 250ml

Pestrecový olej 250ml

Olej z Pestreca mariánskeho obsahuje množstvo polynenasýtených mastných kyselín: stearovú, linolovú, palmitovú a i., vďaka ktorým účinne znižuje hladinu cholesterolu v krvi.
Látky obsiahnuté v plodoch Pestreca sú vhodné na posilnenie obranyschopnosti organizmu, podporujú správnu činnosť pečene, žlčníka a zažívacieho traktu. Pestrec ako jediný obsahuje silymarín, látku, ktorá dokáže prirodzene obnoviť a regenerovať bunky pečene. Pestrec mariánsky dokonale očisťuje pečeňové bunky od toxínov, čím ochraňuje a posilňuje pečeň. Je výborným pomocníkom pri liečbe ochorení sliznice maternice, najmä endometriózy a pomáha zmierniť menštruačné kŕče a bolesti.

Pri očiste tráviaceho a pečeňového systému pestrecovým olejom je veľmi dôležité posilniť činnosť ľadvín, aby bol zabezpečený lepší odvod škodlivých látok z tela. 

8,40 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Canna Life, Slovensko

Pestrecový olej

znižuje cholesterol
detoxikuje a posilňuje pečeň
obsahuje silymarín
podporuje obnovu pečeňových buniek
zlepšuje trávenie
chráni pečeň pred škodlivými účinkami farmaceutických liekov
cirhóza, hepatitída
napravuje sliznicu maternice, endometrióza
chráni žily a cievy

Dávkovanie, návod na použitie: 1 čajová lyžička 2-3x denne, pre tých, ktorí majú problémy so žlčníkom, s trávením niektorých jedál ako cibuľa, cesnak, paprika, uhorka a iné, najmä po jedle.
Olej je možné použiť v studenej kuchyni, napr. na zeleninové šaláty, na cestoviny a iné.

Semeno obsahuje asi 3% /hmotnostné/ liečivej zložky - silymarínu. Táto nie je dobre rozpustná vo vode. Preto je konzumovanie oleja z hľadiska prijímania liečivej zložky efektívnejšie ako pitie čaju.


Zloženie na 100g: 100% olej z pestreca mariánskeho (Silybum Marianum) získaného nízkoteplotnou extrakciou.

Obsah: 250 ml

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info