Panel používateľa

VILCACORA

VILCACORA

Uňa de gato , Uncaria TomentosaMá silné imunostimulačné, regeneračné a antioxidačné vlastnosti.Vhodná k prevencii a na podporu liečby:- rakoviny, zápalov, reumatizmu, crohnovej choroby,- pásových oparov, alergií, vredových chorôb,- depresií, následkov otravy, chorôb vyvolaných vírusom hiv,- kŕčových žíl, oslabenie zraku,- veľmi vhodná pre fajčiarov.Vilcarora je liana amazonského pralesa rastúca do plnej zrelosti 20 rokov, ku ktorej dnes smeruje pozornosť nielen verejnosti uznávajúcej alternatívnu medicínu, ale i vedeckej verejnosti. Domorodékmene používajú Vilcacoru najmä na liečenie rôznych viróz, zápalov, reumatizmu, žalúdočných vredov a rakoviny.

21,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Už veľa rokov prebiehajú výskumy tejto rastliny a v nej obsiahnutých látok, ktoré svojimi účinkami doslova prekvapujú. Podľa dostupných informácií výskumu prebiehajú na popredných vedeckých pracoviskách na oboch amerických kontinentoch, v Rakúsku, Nemecku, Anglicku, Švajčiarsku, Taliansku a Japonsku. Z uverejnených informácií vyplýva, že účinky Vilcacory na živý organizmus sú úplne ojedinelé – zvyšujú imunitu o 60% . Medzi zaujímavosti patrí - vyprovokovanie organizmu k boju s chorobami, potlačovanie zápalov, viróz, infekcií, kandidóz, Crohnovej choroby, astmy, alergií, choroby obehového systému a rakovinových nádorov. Vilcacora je používaná i na podporu liečby ľudí infikovaných vírusom HIV ( AIDS ) . Doporučená denná dávka je 2 až 3x
denne 1 tableta.
Mailaenderové štúdie ( SRN ) dokazujú, že pri rozbore moču 100 fajčiarov bola vo všetkých prí-padoch preukázaná prítomnosť zmutovaných látok, ktoré bývajú príčínou rakoviny.Ich prítomnosť
bola viditelne zredukovaná a po dlhodobom užívaní úplne zmizli. Liečebné efekty tejto rastliny mali možnosť vyskúšať aj český lekári.
Medzi prvými bol MUDr. Pulpán, pôsobiaci 8 rokov na Univerzitnej klinike v Haidelbergu.
Povedal : „ Mnohostrannosť liečebného a preventívneho užívania Uncarie tomentosy otvorí nové možnosti liečby prírodnými prípravkami. Vďaka jemnému pôsobeniu a bez vedľajších účinkov je jej miesto v súčasnej medicíne neoddiskutovateľné .”
Z toho vyplýva mimoriadny záujem o túto rastlinu vo svete. Európsky lekári VILCACORU spravidlá nekombinujú s hormonálnou liečbou, inzulínom a očkovaním.
Balenie: 120 tabliet

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info