Panel používateľa

MALIKA krém na tvár

MALIKA krém na tvár

MALIKA krém na tvár a telo s komplexom kremíka je ochranný pleťový krém s antiseptickými, protizápalovými, hydratačnými a regeneračnými účinkami.

14,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

MALIKA krém na tvár a telo

Ochranný pleťový krém s antiseptickými, protizápalovými, hydratačnými a regeneračnými účinkami. Účinne zjemňuje pokožku, eliminuje podráždenie, suchosť, podráždenie a lúpanie. Navracia pokožke elasticitu a dodáva jej pestovaný vzhľad.

Epidermosil je biologicky dostupný komplex kremíka, je nositeľ biologicky aktivnych látok.

Kremík je prirodzená súčasť kože, spojivového tkaniva, ciev, väzov, a pod. interaguje so štrukturálnymi bielkovinami tkanív, zabezpečuje štruktúru a integritu pokožky.
S pribúdajúcim vekom sa množstvo kremíka v pokožke a ďalších tkanivách znižuje, štruktúra pokožky oslabuje a objavujú sa vrásky.
Vďaka vysokej biologickej dostupnosti kremíka v kréme MALIKA kremík preniká do hlbokých vrstiev kože spolu s najcennejšími zložkami krému.

Komplex kremíka, který je súčasťou zloženia, je stabilizovaný kyselinou hyaluronovou s nízkou molekulovou hmotnosťou a zachovává si svoju biologickú aktivitu a je nositeľom biologicky aktívnych látok. Podporuje regeneráciu kožných buniek.

Zloženie - aktívne ingredience:

Extrakt eleuterokoku, Ricínový olej, Jojobový olej, Vazelínový olej, Bambucké maslo, Rakytníkový olej, Jalovcový olej, Glycerol, Extrakt z nechtíka, extrakt z tazmánskeho korenia, D-panthenol, Kyselina hyaluronová, Kolagenový komplex, Mikrofluid, Silikonové mikrokuličky, Cheláty striebra, Niozomy, Konzervant, Malavit

Komplexný účinok týchto zložiek poskytuje:
- zvýšená hydratácia pokožky
- zvýšená ochrana pokožky
- zvýšenie hustoty pokožky
- posilnenie pružnosti pokožky
- komplexná minimalizácia vrásiek

Kozmetický prípravok pre starostlivosť o pokožku tváre a tela od výrobcu legendárneho Malavtilinu LDF MEDIK

Kontraindikáce: zvýšená citlivost na zložky krému.
Skladovanie: skladujte pri teplote od +5°С do +20°С, mimo dosahu detí.
Trvanlivosťt: 24 mesiacov, od dátumu uvedeného na obale
Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.
Objem: 50ml

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info