Panel používateľa

Aloe Vitals

Aloe Vitals

Aloe Ajurvéda využíva na čistenie krvi, pri ochoreniach pečene a obličiek. Používa sa aj pri ženských problémoch ako je nepravidelná menštruácia, PMS syndróm, cysty na vaječníkoch.

18,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Planet Ayurveda

Aloe pravá (Aloe barbandesis) má využitie pri rôznych kožných ochoreniach, vrátane chronického ekzému. Vitamíny C a E, ktoré aloe vera obsahuje, pomáhajú koži zregenerovať sa po zápale, ktorý sprevádza mnohé kožné ochorenia. Pomáha zvlhčovať pokožku – udržiava suchú kožu dostatočne hydratovanú. Podporuje zdravú obnovu kože a pomáha koži efektívne tvoriť obrannú bariéru.

Aloe ale nepomáha len pri kožných problémoch. Používa sa aj pri ženských problémoch ako je nepravidelná menštruácia, PMS syndróm, cysty na vaječníkoch. Ajurvéda ju využíva tiež na čistenie krvi, pri ochoreniach pečene a obličiek, ako podporu pri liečbe rakoviny, pri žalúdočných vredoch, vysokom krvnom tlaku a zápaloch v tele.

Z hľadiska ajurvédy má aloe vera tieto účinky:

ochladzuje,
očisťuje,
je horká,
zlepšuje zrak,
pomáha znížiť nadbytočnú váhu,
omladzuje,
podporuje silu,
funguje ako afrodiziakum pre ženy aj mužov.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt z listov rastliny Aloe pravá (Aloe barbandesis) v pomere 3:1, poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

Obsah 1 kapsuly: 500 mg extraktu z listov rastliny Aloe pravá (Aloe barbandesis)

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. 

Balenie: 60 kapsulí á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info