Panel používateľa

MOJE SUŠIENKY javorové 130 g

MOJE SUŠIENKY javorové 130 g

Tieto 100% celozrnné sušienky zo špaldovej múky sú sladené len javorovým sirupom a nie sú príliš sladké. Sú vhodné pre tých z nás, ktorí nemáme radi bežný výraz sladké sušienky. Z tohto dôvodu sú aj obľúbené u detí, ktoré nie sú navyknuté na klasické sladkosti.

2,10 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Príjemnú chrumkavosť a chuť im dodávajú slnečnicové semienka. Pri výrobe sušienok neboli použité stužené tuky! Použité len minimálne množstvo čistého neztuženého palmového tuku. Vlákninu a vitamíny skupiny B sušienkam dodáva celozrnná múka. Sušienky nie sú osladené bielym rafinovaným cukrom, ale len čistým javorovým sirupom.

Sušienky neobsahujú žiadne živočíšne produkty - živočíšne tuky, vajcia, mliečne produkty, prídavné látky (tzv. ""Éčka"") odvodené z živočíšnych zdrojov a med. Sú preto vhodné pre vegánov. Ako kypriaci prostriedok je použitá zmes jedlej sódy a prírodného vínneho kameňa.

HMOTNOSŤ: 130 g
KRAJINA PÔVODU: Česko
ZLOŽENIE: celozrnná špaldová múka *, javorový sirup *, slnečnicové semienko *, nestužený palmový tuk *, kypriaci prášok (regulátor kyslosti vínny kameň čiže vínan draselný, kypriaca látka sóda čiže hydrogenuhličitan sodný a kukuričný škrob *). Suroviny označené * pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info