Panel používateľa

Čaga krém na rany a suchú kožu 75ml

Čaga krém na rany a suchú kožu 75ml

Čaga krém- zlepšuje kvalitu kože, hojí odreniny, odstraňuje zápaly, pri liečbe bercových vredov, pri ekzémoch a psoriáze

10 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TOV Ukraina

Čaga

je druh zdraviu prospešnej huby, ktorá rastie na brezách a je používaná v ľudovom liečiteľstve už tisíce rokov. Prirodzene obsahuje ľudskej koži podobný fyto-melanín, ktorý podľa súčasných výskumov brzdí rozvoj patologických procesov spôsobených voľnými radikálmi, stabilizuje bunkové membrány a pôsobí ako silný imunomodulátor. Keďže je temer totožný s ľudským melanínom, ľahko a rýchlo preniká do buniek a hlboko lieči. Má antimykotické a antivírusové účinky. Látky obsiahnuté v čage povzbudzujú prirodzenú látkovú výmenu v organizme, majú protizápalový účinok, chránia pokožku pred stresom a nepriaznivými podmienkami okolia. Krém čaga napomáha hojeniu jaziev, najmä čerstvých škrabancov, jamiek po pubertálnych uhroch a hojí aj najrôznejšie zatvrdliny. Čaga je efektívna aj pri takých ochoreniach ako sú hemoroidy.

Čaga sa s úspechom používa na:

poškodenú pokožku
má protizápalový účinok
skludňuje podráždenú pokožku
lieči jazvy a popáleniny
na zatvrdliny a odreniny
na bercové vredy
pri ekzémoch a psoriáze
odstraňuje HPV vírus (Papilon)

Čaga je navyše unikátna tým, že má veľmi silný antivírusový účinok. Je to momentálne jediný známy krém s unikátnou látkou, ktorá spoľahlivo zabíja HPV vírus Papilon. Krém je možné odporúčať aj pri liečbe bercových vredov. Veľmi dobre pôsobí na varikózne rozšírenie žíl, potláča bolesť pri artritídach a revmatizme.

Čaga je ľudový názov huby rastúcej na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Obsahuje celý rad jedinečných látok ako betulín, kyselinu čagovú, stopové prvky a melanín. Melanín v extrakte čagy má podobnú molekulárnu štruktúru ako prirodzený melanín človeka.
Pomáha: pri poškodeniach pokožky, pri podráždenej pokožke, je vhodný predovšetkým na škrabance, jazvy, najrôznejšie hrčky.

Účinok: Má obnovujúci, regeneračný a vyživujúci účinok. Účinnosť a efektívnosť krému je zaistená aktívnymi látkami, ktoré sú súčasťoujeho zloženia extrakt čagy, éterický olej, čajové drevo, D-panthenol.

Spôsob použitia: Aplikujte malé množstvo krému 1-2 x denne a nechajte vstrebať.

Ingredients: Aqua, Glycerine, Corn oil, White m?neral o?l, Glycerine monostearate, Petrolatum, Inonotus obliquus extract, Beeswax, Triceteareth- 4- phosphate, Arnica extract, Cetearyl alcohol, Carbomer, D-panthenol, Triethanolamine, Vitamins A, E,F, PEG – 40 Hydrogenated Castor oil, Perfume, ?ropolis extract , Aloe vera extract, Plantago major extract, ?amomille extract, Chelidonium majus extract, Tea three essential oil, Urtica extract, Rose canina extract, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol.
Upozornenie: Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek prípravku. Pri zasiahnutí očí, opláchnuť pod prúdom tečúcej vody. Nie je lekárskym prostriedkom.
Skladovanie: Skladujte pri teplote od +5 do + 25 ° C.
Krajina pôvodu: Ukrajina
Objem: 75 ml  

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info