Čaga

Čaga

Ako kozmetický krém ho doporučujeme pre všetky typy pokožky.

Zjavný je jeho omladzujúci efekt. Zabraňuje dehydratácii pokožky, podporuje výmenné procesy, má antioxidačný a dezinfekčný účinok, stimuluje kapilárny krvný obeh, vyhládza vrásky, obnovuje elasticitu, vyživuje, regeneruje, ukľudňuje podráždenú kožu. Má hojivý efekt. Zvlášť výrazne sa prejavuje účinok krému na opuchy a vrásky pod očami. Je to nenahraditeľný krém pre očné viečka.
Aplikujeme ho nanášaním tenkej vrstvy na tvár, krk, hornú časť hrude.
Vedľajšie účinky: nie sú známe

Zloženie: extrakt čagy, extrakt z brezových púčikov, fytomelanín, vazelína, voda.
Extrakt čagy obsahuje polyfenolkarbónový komplex alebo melanín a tiež stopové prvky nutné pre ľudský organizmus.
Melanín, ktorý podľa súčasných výskumov brzdí rozvoj patologických procesov spôsobených voľnými radikálmi, stabilizuje bunečné membrány a pôsobí ako silný imunomodulátor, má rovnako antimykotické a antivírusové účinky.
Melanín extraktu čagy má podobnú molekulárnu štruktúru ako prirodzený melanín človeka a má preto možnosť bez prekážok preniknúť do štruktúry bunky a mať tak blahodárny vplyv. Extrakt čagy povzbudzuje látkovú výmenu v organizme, má protizápalový efekt, chráni pokožku pred stresom a nepriaznivými podmienkami okolitého prostredia. Krém Čaga má veľmi dobrý miznúci efekt predovšetkým na čerstvé škrabance, jazvy, kaverny, ktoré zostali po pubertálnych uhroch a najrôznejšie zatvrdliny. Blahodárny vplyv má na zle sa hojace drobné poranenia, lupienku, atopické ekzémy, popáleniny a pooperačné jazvy.

Čaga je efektívna i pri takých ochoreniach ako sú hemoroidy.
Čaga je ešte unikátna tým, že má veľmi silný antivírusový efekt. Je to v dnešnej dobe jediný známy krém a jediná aktívna látka, ktorá skutočne funguje a zabíja vírus papilon.
Spojenie čagy a nechtíka lekárskeho má antivírusový a protiplesňový efekt. Krém možno doporučiť i ako podporný prostriedok pri liečbe bércových vredov. Veľmi dobre pôsobí na varikózne rozšírenie žíl, potláča bolesť pri artritídach a reumatizme.

Skladovanie: Dobre uzavretý krém uchováváme na chladnom mieste.
Balenie: dóza 45 ml
Krajina pôvodu: Ukraina
Schválené SZÚ ČR

11,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TML a.s.


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info