Panel používateľa

Sirup z čiernej reďkvi s medom

Sirup z čiernej reďkvi s medom

Zimná reďkev je tradičný ruský prostriedok. Šťava reďkvi s medom sa už veľmi dávno pokladala za jeden z najefektívnejších prostriedkov pre liečenie ochorenia horných ciest dýchacích, používala sa v ľudovej medicíne pri nachladení a zahlienení priedušiek.
Obsahuje silice, rafanol, väčšie množstvo minerálnych látok, hlavne soli vápnika, draslíka, horčíka, železa, síry i fosforu, vitamín C, provitamíny skupiny B a fytoncidné látky.
Prípravok pôsobí proti rôznym ochoreniam, od chudokrvnosti až po čierny kašeľ, bronchitíde a tuberkulóze. Vyvoláva chuť k jedlu, zlepšuje trávenie, pôsobí preventívne proti artérioskleróze, zvyšuje vylučovanie žlče, používa sa pri chronických ochoreniach žlčníka, žlčových kameňoch, ovplyvňuje látkovú výmenu.
Okrem toho je do sirupu Zimná reďkev pridaný olej mäty, ktorý zlepšuje psychický stav pri nervovom preťažení.

Zloženie: šťava z čiernej reďkvi, med, olej z mäty, kyselina askorbová, benzoan sodný
Obsah: 200 ml
Kontraindikácie: individuálna precitlivenosť na jednotlivé zložky prípravku, vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika, zvýšená kyslosť žalúdka, gastritída, dna.
Doporučené užívanie: dospelí a deti staršie 12 rokov jedna polievková lyžica 3 krát denne počas jedla. Dĺžka užívania max. 1 mesiac. Trvanlivosť 2 roky. Uchovávať na tmavom mieste pri teplote od +2 do +18 C.
 

9,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info