Denavtilin

Denavtilin

Denavtilin Kozmetický prostriedok radu Efekton - krém na nohy.


Indikácia: Krém na nohy sa používa pri hyperkeratóza (rohovitosti kože), zvýšenej potivosti (hyperhidróza), opuch a pocitoch únavy nôh po dlhšej fyzickej námahe, na hojenie a zamedzenie vzniku odrenín, prasklín a mozolov, na liečenie a prevenciu plesňových ochorení kože (ako v komplexe s medikamentmi, tak aj ako monoterapia), ochorení sprevádzaných cievnymi poruchami a poruchami mikrocirkulácie v tkanivách dolných končatín.


Použitie: Krém je nutné používať po dobu 2 - 4 týždňov. Pri chronickom ochorení sa odporúča vykonávať kôru 4 - 5-krát ročne, v prípade potreby a ako prevenciu je možné používať ho po dlhú dobu bez prestávok. Krém sa nanáša raz denne na noc v tenkej vrstve na čistú kožu .Na prevenciu plesňových ochorení používajte krém trvalo 1 - 2krát týždenne po kúpaní alebo sprchovaní. Pri liečbe a prevencii cievnych ochorení dolných končatín sa dosahuje vysokého liečebného efektu pri použití spolu s DENSTERAPIÍ. V tomto prípade nanášajte krém v tenkej vrstve na čistú pokožku po ukončení procedúry.
Kontraindikácie: Individuálna neznášanlivosť.
Zloženie: Eftiderm (transportuje cez kožu a sliznice biologicky aktívne látky, zvyšuje ich účinok a predlžuje jej na 20 - 24 hodín, pôsobí protizápalovo a antiendémově, zvyšuje životaschopnosť buniek, zlepšuje okysličovanie tkanív), malavit (obsahuje aktívne komplexy medi, mumio, včelie produkty, modřínové smolu, rastlinné extrakty a striebro), ricínový olej, výťažok z nechtíka lekárskeho, nátrium benzoát, nitrofural, vitamíny (retinol acetát), silice mäty piepornej, olivový olej, čistená voda, tekutý vosk, glycerol monostearát, borovička silice, Lydazum.
Objem: 50ml
Skladujte v suchu a chlade

12 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TML a.s.


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info