Hepatoclean - Long Chi Ta Can

Hepatoclean - Long Chi Ta Can

Skladá sa z deviatich liečivých bylín tradične používaných na Východe pri liečení ochorenia pečene, pankreasu, žlčníka, žlčovodov a tiež ľadvín a močového mechúra. Doporučuje sa východnou medicínou ako samostatný prostriedok pre prevenciu, v rámci rehabilitácie po prekonaných nemociach. Hepatoclean napomáha zníženiu nadváhy, používa sa ako prostriedok pre komplexnú očistu od toxínov a nečistôt, je močopudný. Je vhodný pre dlhodobé užívanie.

20,80 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Zloženie: na 100 ml prípravku – Phyllanthum Urinariae 1,0 g, Desmodium styracifolii 1,12 g, stigmata Maidis 12,5 g, Cynara scolymus 12,5 g, radix Gentianae jasminoides Ellis 12,5 g, radix Glycyrrhizae uralensis 0,75 g, radix Rhei Palmati 0,87 g, Gardenia jasminoides, Adenosma indiana, Aqua purificata do 100 ml.
Pôsobenie: má spazmolytické účinky, tlmí bolesť, podporuje tvorbu žlče, napomáha odvodu žlče, reguluje trávenie, harmonizuje metabolizmus tukov. Priaznivý účinok má pri kožných ochoreniach alergickej etiológie.
Gardénia jazmínová – znižuje teplotu, zastavuje krvácanie pri ochoreniach ľadvín a pečene, pôsobí ako ľahké preháňadlo, má antihelmintické pôsobenie.
Аdenosma indická – antibakteriálny prostriedok, zvyšuje vylučovanie žlči, zlepšuje detoxikačnú funkciu pečene.
Kukurica – žlčopudný prostriedok (zvyšuje sekréciu žlče, znižuje jej viskozitu a obsah bilirubínu), močopudný prostriedok. Má vplyv na látkovú výmenu uhlovodanov.
Sladovka – protizápalové a hypoalergénne pôsobenie.
Horec – zlepšuje trávenie v žalúdku, stimuluje sekrečnú a motorickú funkciu žalúdka a tráviaceho ústrojenstva. Má protizápalové, žlčopudné pôsobenie, účinkuje i proti hlístam.
Rebarbora dlaňovitá – stimuluje vylučovanie žlče, zosilňuje peristaltiku, má antiseptické pôsobenie.
Desmodium styracifolii – protizápalové, močopudné a spazmolytické pôsobenie, oddávna sa používa pri liečbe ľadvinových a žlčových kameňov.
Artyčok záhradný – užíva sa pri dysfunkcii pečene a ľadvín. Má žlčopudný a močopudný účinok. Odstraňuje zápalové procesy.

Doporučuje sa pri:
- ochoreniach pečene (cirhóza, hepatitída), žlčníka a žlčových ciest
- dysfunkcii tráviaceho traktu: nadúvaní, zápche, sťaženom trávení tučnej a ťažkej stravy
- kožných ochoreniach alergickej etiológie - mokvajúce kožné zápaly, dermatitídy, neurodermatitídy atď. a tiež pri ekzémoch, vredovitosti
- poruchách látkovej výmeny (dna, osteochondritída, psoriáza), opuchoch rôzneho pôvodu (ako močopudný prostriedok)
- pri akútnych a chronických zápalových procesoch v ľadvinách a močových cestách (odstraňuje zápal, bolesť, napomáha vylučovanie piesku, solí)
- profylaxii pre očistenie organizmu, napomáha zníženie nadmernej váhy.
Dávkovanie: 20-25 kvapiek 2x denne 30 minút pred jedlom. Odporučená dĺžka kúry je 20 dní. V prípade nutnosti je možné kúru po 10 dňoch zopakovať.

Upozornenie: Nepoužívať v období tehotenstva a kojenia.
Skladovanie: Uchovávať na suchom, chladnom mieste.

Hepatoclean

, 4.6.2010 15:29:05

Vybornyý prostriedok na očistu ľudského organizmu z ruskej ľudovej medicíny

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info