Panel používateľa

ŽIVOKOSŤ - BALZAM V. DIKULA 125 ML

ŽIVOKOSŤ - BALZAM V. DIKULA 125 ML

ŽIVOKOSŤ - BALZAM VALENTÍNA DIKULA 125 ML Základom balzamu je rastlina kostihoj lekársky, ktorá má jedinečný liečivý účinok na kosti a kĺby.

10 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

ŽIVOKOSŤ - BALZAM VALENTÍNA DIKULA

✓ Zlepšuje funkčný stav pohybového ústrojenstva,

✓ má silné baktericídne a protizápalové účinky,

✓ zmierňuje zápaly a opuchy,

✓ aktivuje procesy obnovy a regenerácie chrupavky.

Návod na použitie: Aplikujte na oblasť postihnutého miesta. Masírujte, až kým sa úplne nevstrebe. Používajte 2–3x denne. Ak je to možné, poskytnite telu teplo a pokoj. Dĺžka používania: 3-5 týždňov.

Aktívne zložky: extrakt z kostihoja, olej z čajového dreva, extrakt z šípok, extrakt z lopúcha, výťažok z koreňa šišiaka bajkalského, extrakt z listov a výhonkov zlatého fúza, extrakt z nátržnice močiarnej, mumio a chondroitín sulfát.

Zloženie/ INCI: Aqua, Liposome-emulsion No3 (stearic acid, emulsive wax Neowax, glycerin, vegetable oil, anhydrous lanoline, propylene glycol, microcare IT, nimesulid, sodium hydroxide, antioxidant Grindox), Symphytum Officinale Extract, Tea Tree oil, Rosae pingue fructuum extract, Arctium Lappa Root Extract, Scutellaria baicalensis extract, Callisia Fragrans Extract, Comarum Palustre Extract, Sodium chondroitin sulfate, Formic acid spiritus, Altai Amberat Extract, D-Panthenol, Microcare DMP, Fragrance composition

Upozornenie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, sliznicami a s otvorenými ranami. V prípade kontaktu s očami vypláchnite veľkým množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt nie je liek.

Krajina pôvodu: Rusko

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info