Panel používateľa

IMUNOstimulátor - 120 tbl.

IMUNOstimulátor - 120 tbl.

O IS6Imunitný systém človeka je komplexný, diferencovaný súbor mechanizmov a reakcií vo vnútri organizmu, ktorého úlohou je ochrana organizmu proti chorobám či zápalom. Hlavnou úlohou je rozoznávať vlastné a cudzie bunky, tkanivá alebo chemické látky. Keď však všetko nefunguje tak, ako by malo, dochádza k zdravotným problémom, ochoreniam či autoimunitným reakciám. Tých je čoraz viac a stávajú sa celospoločenským problémom.Komu môže pomôcť?V podstate každému. Nároky na imunitu stále rastú a toto je kombinácia látok, ktorá imunitu podporuje,” vysvetľuje MUDr. Michael Kučera, ktorý sa na vývoji IS6 podieľal a ktorý je podpísaný aj pod úspešným produktom Karnozín Extra.Unikátny“Podobný prípravok neexistuje, zloženie IS6 je v súčasnosti jedinečné, nakoľko ide o pilotnú záležitosť,” dozvedeli sme sa od Michaela Kučeru odpoveď na otázku, či sa dá tento produkt porovnávať s niečim obdobným v slovenských lekárňach. 

55,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Testované na pilotoch

V súčasnosti IS6 testujú vybraní členovia palubného personálu leteckej spoločnosti British Airways. “Vo všetkom je náhoda,” hovorí o spolupráci práve s “lietajúcimi “ zamestnancami MUDr. Michael Kučera, “vyšetroval som niekoľko príslušníkov personálu tejto firmy pred dvomi rokmi. Boli medzi nimi letušky, piloti, aj ostatní členovia personálu. Boli to naoko zdraví ľudia, prešli zdravotnými prehliadkami bez zásadnejších problémov, ALE: vyšetreniami analýzy variability srdcového rytmu som zistil, že sú vo veľkom ohrození. Lety sú veľkou záťažou pre organizmus. Pri tomto type personálu mali rozličné úrovne rizika pravdepodobnosti civilizačných chorôb: kardiovaskulárnych aj onkologických.”

Podľa ďalších informácií doktora Kučeru sa leteckému personálu podáva IS6 už viacero mesiacov a v rámci tejto dlhodobej štúdie sa budú posudzovať výsledky na organizmus po jednom, troch a piatich rokoch. “Je to dlhodobý proces, dlhodobá štúdia. Ide o zásadnú prevenciu rozvoja civilizačných chorôb dlhodobej expozície žiarenia vo výškových letoch a vysoký stupeň stresovej záťaže s vplyvom na spomínané kardiovaskulárne a onkologické ochorenia,” dodáva Kučera.

Čo IS6 obsahuje?

V prvom rade je výnimočný zostavou látok. “Je tam skupina bioflavonoidov – lykopén, luteín a OPC (látky s antioxidačným účinkom), potom sme pridali betaglukán, nechýba ani chlorofylín,” podrobne opisuje MUDr. Kučera. Je to kombinácia, ktorá navzájom zvyšuje účinok inej látky, ktorá v IS6 je. A čo je najdôležitejšie: je zložený z prírodných zložiek a neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, čiže je vhodný aj pre vegetariánov.

IS6 rezonuje

Aj u slovenských zákazníkov. Dôkazom toho je zvýšený záujem a množstvo otázok. Jedna z nich sa zaujímala o vstrebateľnosť jednotlivých látok do organizmu. MUDr. Michael Kučera na to odpovedá: “IS6 je kombináciou prírodných látok so skupinou antioxidantov. Tieto látky sú všeobecne veľmi dobre vstrebateľné: sú v hubách, zelenine, paradajkách, OPC sú v čučoriedkach, vínnej réve… Čiže IS6 je jeden z mála produktov, pri ktorých si môžete byť istí, že si nekupujete tzv. drahý moč.”

Jednoduché dávkovanie

Ak sa preventívne staráte o svoje zdravie, stačí jedna-dve kapsule denne. “Pokiaľ sa vyskytnú zdravotné problémy, je možné krátkodobo zvýšiť dávkovanie až na desať kapsúl denne,” hovorí MUDr. Kučera. Zároveň prezradil skúsenosti s IS6 u detí: “U detí IS6 veľmi dobre pôsobí. Skúsenosti máme mnoho, nakoľko detí s poruchou imunity stále pribúda a sú častými klientmi aj v našej ambulancii.”

Pozitívne výsledky

IS6 je na trhu iba od februára 2013 (do 15.7.2013 uvádzaný na trh pod menom IMUNOstimulátor), ale už si stihol nájsť svojich spokojných užívateľov. “Problémy s alergiami na peľ sa mi objavili nečakane, pred dvomi rokmi,” hovorí Martin (31, asistent v kancelárii), “užívam lieky, ktoré ma utlmujú – a po odporúčaniach známych som skúsil IS6. Zatiaľ ho užívam dva týždne jeden ráno/večer a musím povedať, že sa cítim výrazne lepšie.” Ingrid (39, účtovníčka) k tomu dodáva: “ V lekárňach je veľmi veľa výživových doplnkov, pri ktorých však treba užívať ďalšie podporné výživové doplnky, aby to vo finále malo aký-taký účinok. Pri tomto produkte mi maximálne vyhovuje, že je to namiešané v jednej kapsuli, navyše za výhodnejšiu cenu, akoby som dala za kombináciu rozličných produktov. IS6 je pre mňa rozumné riešenie.”

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info