Panel používateľa

Soja Milk 400g

Soja Milk  400g

Výrobok Soja Milk Extra Protein obsahuje v jednej dávke (250 ml) 7 gramov sójového proteinu.

2,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ASP CZECH s.r.o.

Inulín - extrahovaný z čakanky je dietetická vláknina, ktorá napomáha rozmnožovaniu zdraviu prospešných baktérií v tráviacom trakte a tým podporuje správnu funkciu.

Ovsená múka - je zdrojom vlákniny, ktorá napomáha pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi.

Vitamín A - tento vitamín hraje dôležitú rolu pri udržiavaní dobrého zraku, rastu kostí, reprdukcii, delení buniek atď. Pomáha regulovať imunitný systém tým, že môže pomáhať lymfocytom, čo je druh bielych krviniek, ktoré bojujú s infekciami, účinne fungovať.

Vitamín B1 - alebo thiamin je antioxidačným členom komplexu vitamínu B. Podporuje rast, trávenie, zlepšuje duševnú pohodu, podporuje nervový systém, podporuje správnu funkciu svalstva a srdca.

Vitamín B3 - alebo niacinamid, napomáha pri uvoľňovaní energie a metabolizmu sacharidom, tukom a proteínom, Ďalej napomáha správnej funkcii nervového systému a vylučovaní žlči a žaludočných štiav.

Vitamín B6 - je vo vode rozpustný vitamín. Je  potrebný pre metabolizmus proteinov, pre tvorbu červeného krvného farbiva a pre posilnenie imunitného systému.

Vitamín B12 - nedostatok tohto vitamínu býva často dôsledkom neschopnosti nášho organizmu ho vstrebať z prirodzenej stravy. Nedostatok vitamínu B12 sa prejavuje únavou, slabosťou, nevoľnosťou, zápchou, nafuknutím, stratou chuti do jedla a váhovým úbytkom.

Vitamín C - je vo vode rozpustný vitamín, ktorý je dôležitý pri tvorbe kolagénu, protein ktorý je potrebný pre stavbu kosti, chrupaviek, svalstva a ciev. Vitamín C napomáha pri vstrebávaní železa.

Kyselina pantotenová -  je súčasťou komplexu B vitamínu, je potrebná pre ľudský rast, reprodukciu a normálne fyziologické funkcie. Jej nedostatok sa prejavuje symptómami  ako depresia, zmena nálad, srdcová nestabilita, časté infekcie, únava, bolesti brucha, poruchy spánku a neurologické poruchy.

Vápnik a fosfor - sú veľmi dôležité minerály, predovšetkým pre zdravie kostí a zubov a riadne fungovanie svalstva a nervového systému.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info