Dr.Plaster BASIC - 14 ks

Dr.Plaster BASIC - 14 ks

Detoxikačné náplasti Dr.Plaster predstavujú bezpečnú a veľmi účinnú cestu detoxikácie, ktorá je základným predpokladom dobrého zdravotného stavu. Obsahujú zložky výlučne prírodného charakteru, ktoré sú schopné absorbovať toxické, jedovaté látky z krvi a lymfatického systému tela.

12,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Viva international

Pre koho sú určené? Detoxikačné náplasti Dr.Plaster sú vhodné pre všetky generácie od detí až po seniorov, pre ľudí, ktorí užívajú veľké množstvo liekov, ľudí ťažko pracujúcich alebo aktívnych športovcov. Prinášajú úľavu pri mnohých ochoreniach. Náplasti Dr.Plaster takisto ocenia dynamickí moderní ľudia, ktorí vedú aktívny život a dbajú o svoje zdravie a správnu životosprávu.

Prírodná detoxikácia pomocou náplastí Dr.Plaster je vhodná pre všetky druhy chronických civilizačných ochorení. Zlepšujú krvný obeh a imunitný systém, zmierňujú bolesti svalov, kĺbov, chrbtice, upravujú metabolizmus a podporujú kvalitný spánok. Účinné sú pri prečistení lymfatického systému, obličiek a pečene od pozostatkov nerozložených liekov. Znižujú úroveň ťažkých kovov v organizme. Zbavia vás rôznych kožných problémov, zlepší sa kvalita vlasov a pleti. Budete sa cítiť oveľa lepšie, zvýši sa vaša aktivita a zmiernia sa prejavy chorôb, ktorými trpíte. Veľkú úľavu pocítia najmä tí, ktorý sa cítili unavení, malátni, pacienti s artritídou, dnou a reumatickými bolesťami, rovnako ako aj tí, ktorých trápili bolesti chrbta, astma alebo alergie...

 

Zloženie: Chitosan: 20%, drevný ocot: 35%, bambusový ocot: 35%, list eukalyptu: 2%, huba Agaricus: 2%, ďumbier: 2%, mišpuľník japonský: 4%, vitamín C: 2% , turmalín: 2%, perleť: 2%, škrob: 2%. Spolu: 70 g účinnej látky.

 

Dávkovanie:
Optimálne 2-4 náplasti za 24 hodín (najlepšie v noci, počas spánku). Podľa stupňa znečistenia organizmu, prípadne závažnosti vášho zdravotného problému sa odporúča zvoliť 7 alebo 14 dňovú kúru a každých 12-18 týždňov kúru opakovať.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info