ColonFit Plus Kapsuly

ColonFit Plus  Kapsuly

ColonFit Plus je prírodný doplnok stravy, ktorý prispieva k správnej fyziologickej funkcii tenkého aj hrubého čreva. Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie a je určený k dlhodobému užívaniu.  Obsahuje: Vlákninu psyllium, táto vláknina absorbuje až 20x viac vody, než je jej hmotnosť, je ideálny pomocník pre správny pohyb nestrávených zbytkov v tráviacom ústrojenstve. Laktobacily a bifidobaktérie (probiotiká) - Priateľské baktérie symbioticky podporujú črevnú mikroflóru a udržovanie zdravých čriev. Frukto-oligosacharidy (prebiotiká) - Extrakty z čakanky podporujú životaschopnosť a rozmnožovanie laktobacilov a bifidobaktérií. Tráviace enzýmy - zmes tráviacich enzýmov : proteáza, betain HCl, zázvor, papaín, mäta prieporná, fenikel, bromelain - pomáhajú metabolicky rozkladať potravu

17,60 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

ColonFit Plus sa užíva pri problémoch s vyprázdňovaním (zápche). Pomáha riešiť preháňanie a črevné problémy rôzneho charakteru.

* Nepravidelná stolica
* Zápcha
* Hnačka
* Pri užívaní antibiotík a iných liekov
* Hemoroidy
* Syndróm dráždivého čreva
* Divertikulárna a Crohnova choroba
* Gynekologické problémy

Vďaka pridaným tráviacim enzýmom pomáha aj pri ťažších tráviacich problémoch a podporuje trávenie, hlavne strukovín, mäsa a ťažkých jedál.

Dávkovanie: pri problémoch s trávením 8-10 kapslí 2x denne a riadne zapiť vodou ; inak dávkovanie môžte znížiť ; ideálne pár minút pred jedlom.

Ďalšie vlastnosti tovaru: Bezlepkový produkt

Obsah: 180 kapslí

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info