ColonFit Plus - prášok

ColonFit Plus - prášok

ColonFit Plus je prírodný doplnok stravy, ktorý prispieva k správnej fyziologickej funkcii tenkého aj hrubého čreva. Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie a je určený k dlhodobému užívaniu. Obsahuje:Vlákninu psylliumTáto vláknina absorbuje až 20x viac vody, než je jej hmotnosť, je ideálny pomocník pre správny pohyb nestrávených zbytkov v tráviacom ústrojenstve.Laktobacily a bifidobaktérie (probiotiká)Priateľské baktérie symbioticky podporujú črevnú mikroflóru a udržovanie zdravých čriev.Frukto-oligosacharidy (prebiotiká)Extrakty z čakanky podporujú životaschopnosť a rozmnožovanie laktobacilov a bifidobaktérií.Tráviace enzýmyPomáhajú rozkladať potravu:zmes tráviacich enzýmov proteáza, betain HCl, zázvor, papaín, mäta prieporná, fenikel, bromelain

14,30 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

ColonFit Plus sa užíva pri problémoch s vyprázdňovaním (zápche). Pomáha riešiť preháňanie a črevné problémy rôzneho charakteru.

* Nepravidelná stolica
* Zápcha
* Hnačka
* Pri užívaní antibiotík a iných liekov
* Hemoroidy
* Syndróm dráždivého čreva
* Divertikulárna a Crohnova choroba
* Gynekologické problémy

Vďaka pridaným tráviacim enzýmom pomáha aj pri ťažších tráviacich problémoch a podporuje trávenie, hlavne strukovín, mäsa a ťažkých jedál.

Dávkovanie: pri problémoch s trávením 2 kávové lyžičky(10g) 2x denne a riadne zapiť vodou ; inak dávkovanie môžte znížiť ; ideálne pár minút pred jedlom.

Hmotnosť: 180g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info