Panel používateľa

Laminária - Sušená morská riasa

Laminária - Sušená morská riasa

Laminária - Sušená morská riasa, drvina - unikátny komplex životne dôležitých minerálov B, Mg, K, I a živín.

3,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TML a.s.

Laminária predstavuje unikátny komplex životne dôležitých minerálov B, Mg, K, I a živín.

Je vhodná pri:

hypothyreóza-znížená funkcia štítnej žľazy, opuchy

• pri nepravidelnom menštruačnom krvácaní

Laminária obsahuje veľké množstvo živín, steroly - bojovníci s cholesterolom, zlepšuje krvný obraz, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, je účinná pre ženy s nepravidelným menštruačným krvácaním. Obsahuje biologicky aktívne látky, tzv. algináty, ktoré môžu neutralizovať toxické látky, ťažké kovy a rádionuklidy, posilňujú imunitu a znižujú riziko vzniku rakoviny. Okrem toho je morská kapusta jedným z najúčinnejších prostriedkov črevnej normalizácie. Úspešne sa používa ako mierne preháňadlo pre niektoré formy zácpy.

Obsah vitamínu C nie je nižší ako u citróna či pomaranča. Preventívna dávka je veľmi malá, stačia 1-2 čajové lyžičky sušenej riasy. Oproti bežným morským živočíchom majú riasy schopnosť extrahovať z morskej vody dôležité živiny a elementy.

Spôsob použitia: Pridajte polovicu čajovej lyžičky 1-2 krát denne do jedla. Neužívajte pri hemoragii, zvýšenej funkcii štítnej žľazy a precitlivelosti na jód.

Energ. hodnota: 100g obsahuje: 365.7kCal/1530 kJ, Bielkoviny: minimálne 15g, Sacharidy: maximálne 70g, Tuky: maximálne 0.5g.

Hmotnosť: 100g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info