Panel používateľa

Ultimate Greens 300 g

Ultimate Greens 300 g

Ultimate greens je unikátny výživový doplnok, super formula bohatá na výživné látky pochádzajúce výhradne z rastlín. Obsahuje komplex rastlinných enzýmov, bylín, vodných rias, koreňov a výťažky tráv, probiotík, ktoré podporujú imunitný systém a optimalizujú vyrovnanú kyslosť (Ph) organizmu. Ultimate Greens detoxikuje, vyživuje a podporuje imunitu.

41,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ProHealth Inc. USA

Ultimate Greens je komplexný zdroj vitamínov, minerálov, aminokyselín a vlákniny v práškovej forme, ktorá sa ľahko rozmieša vo vode, alebo inej, nie citrusovej šťave. Stane sa vašim obľúbeným nápojom na posilnenie organizmu pred nepriaznivými vplyvmi našej doby.

Super zelená výživa : dnešná bežná strava obsahuje mnoho nízko hodnotných a ťažko stráviteľných (priemyselne produkovaných) živín, ktoré zvyšujú kyslosť (Ph) organizmu a znižujú jeho výkonnosť. Ultimate Greens sa skladá z organicky pestovaných super zelených potravín - Zelený jačmeň, Alalfa, Chlorella, Spirulina, ktoré pracujú synergicky a neutralizujú kyslosť čím stabilizujú (Ph) organizmu.

Probiotiká : probiotiká sú dôležité, imunitu posilňujúce prídavky v strave. Nízka úroveň týchto užitočných baktérií často vedie k zlému tráveniu a vzniku škodlivých toxínov v organizme. Probiotiká podporujú rast zdravej flóry v tráviacom trakte, čo vedie k lepšiemu tráveniu, zvýšeniu imunity a detoxikácii organizmu.

Vláknina: vláknina v prípravku Ultimate Greens zlepšuje trávenie, pomáha rastu zdravej črevnej flóry a prečisťuje tráviaci trakt. Okrem toho je vláknina schopná viazať škodlivý LDL cholesterol a odvádzať ho z tela. Tým pomáha znižovať riziko srdcovo cievnych chorôb. Prípravok obsahuje rozpustnú aj nerozpustnú vlákninu.

Tradičná ázijská medicína používa už tisíce rokov rastlinné extrakty, ktoré majú blahodárny vplyv na výkonnosť a zdravie. Ultimate Greens obsahuje výťažky z najznámejších rastlín používaných v TAM - Ginkgo, Ginseng, Echinacea, Kozinec, ktoré zvyšujú psychickú aj fyzickú výkonnosť.

Antioxidanty : Oxidačný stres a voľné radikály vedú k poškodzovaniu buniek. Ultimate Greens obsahujú extrakty grape seeds a green tea, ktoré sú plné silných antioxidantov známych ako polyfenoly. Posledné štúdie ukazujú, že polyfenoly sú silnejšími antioxidantami ako vitamíny A, C a D. Obsahuje tiež zelený jačmeň, chlorellu, spirulinu a fitonutrienty obsahujúce množstvo prírodných antioxidantov.

 9 dovodov, prečo uživať Ultimate Greeens

1. Unikátne nutričné zloženie: Príroda miluje mnohostrannosť! Ultimate Greens je zložený z 26 špeciálne vybraných prírodných surovín v optimálnom pomere a množstvách. Ultimate Greens umožňuje ľahko sa vyhnúť nedostatku esenciálnych živín ( vitamínov, minerálov, antioxidantov ....) a optimalizovať celkové telesné zdravie.

2. Chudnutie a energizácia: Zvýšte vstrebávanie živín a zažite ten rozdiel. Ultimate Greens obsahuje zložky výlučne v prírodnej forme. Biologicky aktívne látky a enzýmy, ktoré sú neporušené priemyselným spracovaním pôsobia výájomne synergicky. To umožňuje maximálnu efektivitu zúžitkovania živín počas trávenia v orgnizme a maximálnu energyzáciiu aj pri zníženom príjme potravy v období redukčných diét.

3. Alkalizácia: Ultimate Greens je silne alkalický prípravok. Obsahuje v jednej dávke 6 gramov výživných zelených organických rastlinných zložiek, ktoré neutralizujú kyslé prostredie a zabezpečujú vyrovnané Ph organizmu.

4. Ultimate Greens je bohatý na tráviace enzýmy a probiotiká. Tieto pracujú spoločne na zlepšení trávenia a tráviacich funkcií.

5. Šetrí čas: Všetky užitočné substancie nájdete v jednom prípravku. Ultimate Greens je bohatý na organické zelené zložky, antioxidanty, byliny, enzýmy, vitamíny, aminokyseliny, adaptogény, stopové prvky a minerály a probiotiká.

6. Posilnenie imunity: Ultimate Greens je bohatý na rastlinné látky pôsobiace na imunitný systém. Enzýmy, vláknina a fruktooligosacharidy v Ultimate Greens podporujú vznik a udržanie priaznivej mikroflóry v tráviacom trakte ( probiotické, prebiotické a bifidobaktérie). Je všeobecne známe, že imunita organizmu je priamo závislá od stavu baktérií v tráviacom trakte.

7. Detoxikácia: Ultimate Greens je pohatý na rastlinné antioxidanty, ktoré priamo odstraňujú škodlivé voľné redikály, ale aj vlákninu, ktorá pri prechode tráviacim traktom zachytáva (viaže na seba) škodlivé látky a vylučuje ich cez stolicu.

8. Žiadne kompromisy: Ultimate Greens neobsahuje absolútne žiadne syntetické chemikálie, umelé farbivá, príchute, konzervačné látky ani sladidlá akéhokoľvek druhu. Je bez GMO modifikovaných rastlín, herbicídov alebo pesticídov, bez pšenice, mliečnych zložiek, lepku, laktózy, cukru, dextrózy, vajec, pivovarských kvasníc alebo arašidov a žiadny živočíšnych zložiek.

9. Vhodné pre vegetariánov a niektoré špeciálne diéty - pre celiatikov, vegánov je možné použiť Ultimate Greens bez problémov.

 Ultimate Greens je zložený z 26 nutrične najhodnotnejších substancií, ktoré poskytujú najvhodnejší a príjemne chutný spôsob, ako prijať celé spektrum nutričných látok potrebných pre každodennú výživu. Mikroriasy, šťavy z mladých rastlín, morské riasy, enzýmy, antioxidanty, fytonutrienty, a probiotiká v Ultimate Greens poskytujú nutričné látky, ktoré telo potrebuje na podporu očisty, prirodzenej schopnosti regenerácie, zníženia kyslosti (pH) a celkovej vitality. Všetky substancie použité pri výrobe ULTIMATE GREENS sú ekologicky pestované a starostlivo vyberané u najlepších dodávateľov. Samozrejmosťou je ich organický pôvod a šetrné spracovanie najpokrokovejšími metódami tak, aby boli maximálne účinné.

                             
Šťava zo zeleného mladého jačmeňa a pšenice : spolu s Alfalfou sú bohaté na prírodný vitamín C, beta-karotén, draslík, horčík a vápnik. Obsahujú veľké množstvo chlorofylu a enzým Super Oxid Dismulase (SOD). Alkalizujú organizmus, zvyšujú výkonnosť a chránia pred oxidatívnym stresom.
• Šťava z mladého jačmeňa a pšenice je bohatá na chlorofyl a prírodný draslík
• Šťava z mladého jačmeňa a pšenice pomáha neutralizovať a odstraňovať toxíny
• Šťava z mladého jačmeňa a pšenice pomáha znižovať kyslosť organizmu (pH) a čistiť krv
• Šťava z mladého jačmeňa a pšenice obsahuje viac železa ako iné rastliny ( špenát)
• Šťava z mladého jačmeňa a pšenice pomáha zlepšovať pokožku
• Šťava z mladého jačmeňa a pšenice je bohatý zdroj vitamínov, minerálov a enzýmov

Havajská Spirulina ( vodná riasa) : veľký obsah glykosidov, ktoré dávajú trvalú energiu. Bohatý zdroj Beta karoténu. Najbohatší zdroj vitamínu B-12. Vysoký obsah GLA a esenciálnych mastných kyselín. Super zdroj vysoko vstrebateľného organického železa - 65% a ľahko stráviteľných bielkovín. Najbohatší zdroj biologicky viazaných živín spomedzi všetkých rias.
• Spirulina obsahuje dvakrát viac vitamínu B-12 ako pečeň
• Spirulina obsahuje 25 krát viac karotenoidov ako mrkva
• Spirulina je pestovaná v organickom vodnom prostredí
• Spirulina obsahuje 2 až 6 krát viac železa ako hovädzia pečeň
• Spirulina obsahuje viac antioxidantov ako bežné potraviny
• Spirulina obsahuje najviac aminokyselín zo všetkých známych prírodných zdrojov (priemer 65%)
• Spirulina je ľahko stráviteľná a obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny!

Chlorella ( Smaragdovo zelená riasa ) : sladkovodná mikroriasa - odstraňuje z tela škodlivé látky. Má vysoký obsah aminokyselín RNA / DNA. Je bohatým zdrojom vitamínov, železa, zinku a organických fytonutrientov.
• Chlorella je najbohatší prírodný zdroj chlorofylu (10 krát viac ako alfalfa)
• Chlorella obsahuje mnohonásobne viac beta karoténu ako mrkva a ostatná listnantá zelenina.
• Chlorella pomáha zlepšovať trávenie a funkcie žalúdka
• Chlorella pomáha posilňovať imunitný systém
• Chlorella pomáha stimulovať anti - rakovinové aktivity
• Chlorella stimuluje rast a obnovu buniek
• Chlorella má vysoký obsah aminokyselín vrátane všetkých 8 esenciálnych aminokyselín.

Fruktooligosacharidy:
Fruktooligosacharidy (FOS) sú Fytonutrienty, ktorými sa živia užitočné baktérie v tráviacom systé. Umožňujú "priateľským" baktériám robiť svoju prácu a podporujú zdravé trávenie. Sú vhodné v prevencii a liečbe Candidy (prerastania črevných kvasinkových infekcií), syndrómu dráždivého čreva, a ďalšich tráviacich ťažkosti.
• Zlepšujú trávenie
• Chránia pred črevnými chorobami

Lecitín:
• Lecitin obsahuje esenciálne mastné kyseliny, vitaminy a minerály
• Lecitín pomáha telu absorbovať výživné látky
• Lecitín môže pomôcť pri odstránení psoriázy
• Lecitín pomáha zlepšovať pamäť a koncentráciu
• Lecitín pomáha čistiť pečeň

Green Kamut:
• Kamut je výživná obilnina ktorá obsahuje viac aminokyselín a minerálnych látok ako ostatné zelené potraviny.

Rice Kernel Membrane ( klíčky z hnedej ryže):
• Rice Kernel Membrane je najhodnotnejšia časť ryže. Je bohatá na vitamíny a minerály
.
Jablčný pektín: jablčná vláknina a vláknina z klíčkov hnedej ryže pomáhajú udržiavať rovnováhu črevnej mikroflóry, očistiť a detoxikovať črevá od zvyškov trávenia a škodlivých látok ( ťažké kovy a chemické látky).
• Pomáha znižovať cholesterol a upravovať pravidelné vyprázdňovanie tráviaceho traktu.

Islandský Kelp and Nova Scotia Dulse:
• Kelp a Dulse obsahuje prirodzené lítium
• Kelp a Dulse obsahuje približne 28% esenciálnych prírodných minerálov
• Kelp a Dulse je zdrojom prirodzeného jódu
• Kelp a Dulse je prirodzeným zdrojom aminokyselín a vitamínov B

Super Oxide Dismutáza (SOD):
• SOD je najsilnejší prirodzený antioxidant nachádzajúci sa v bunkách. SOD pomáha neutralizovať toxické látky v organizme

Bee Pollen: Včelí peľ je nasýtený antioxidačnými vitamínmi. Vysoká koncentrácia kyseliny pantoténovej prispieva k dlhovekosti včelej kráľovnej. Horský včelí peľ obsahuje veľké množstvo SOD a je ďalší zdroj vitamínov, minerálov, enzýmov a koenzýmov.
• Bee Pollen zvyšuje mentálnu výkonnosť a koncentráciu
• Bee pollen zvyšuje úroveň vitálnej energie
• Bee Pollen posilňuje imunitu
• Bee Pollen je cenený pre svoje vlastnosti spomaľujúce proces starnutia.
• Bee Pollen pomáha udržiavať pokožku, vlasy a nechty vo vrcholnej kondícii.

Probiotické kultúry (Lactobacillus Rhamnosus Typ A a B, Lactobacillus Acidophilus a Bulgaricas , Bifidobacterium Longus a Breve): vypestované na klíčkoch hnedej ryže obsahujú v jednej porcii 2,5 mil. "priateľských baktérií", ktoré pomáhajú tráviť potraviny, rovnako ako pomáhajú absorbovať vitamíny a minerály. Štúdie ukazujú zníženie hladiny cholesterolu po doplnení s probiotickými kultúrami. Sú nevyhnutné pre črevnú hygienu. Pôsobia anti-vírusovo a anti-bakteriálne.
• pomáhajú tvorbe zdraviu prospešných baktérií v tenkom a hrubom čreve
• pomáhajú znižovať hladinu zlého LDL cholesterolu
• pôsobia anti-vírusovo a anti-bakteriálne

Acerolla Berry:
• višňa acerolla je najbohatším prírodným zdrojom vitamínu C
• vysoký obsah vitamínov a antioxidantov

Panax Ginseng: Jeden z najsilnejších rastlinných adaptogénov. Bolo preukázané, že je účinný proti únave a stresu. Obsahuje organické germánium, ktoré je nevyhnutné pre posilnenie imunitného systému. Pomáha telu odvrátiť stres a nerovnováhu telesnej energie.
• koreň Ginseng, alebo (Žeň- šeň) je známy z tradičnej čínskej medicíny
• blahodárne vplýva na celý organizmus, zlepšuje celkový zdravotný stav
• pomáha dodať energiu, zvýšiť odolnosť voči stresu
• zlepšenie pamäti, potlačenie únavy, zvýšenie telesnej výkonnosti
• posilňuje imunitu
• pomáha zlepšiť činnosť srdca, pečene, žalúdka, obličiek
• zmierňuje problémy spojené s menopauzou
• zvyšuje sexuálnu vitalitu mužov i žien
• zlepšuje celkový stav vo vyššom veku

Echinacea Augustifolia: Tento prirodzený imunitný posilňovač používajú milióny ľudí po celom svete, aby sa bránili proti bakteriálnym ochoreniam. Stimuluje imunitné funkcie a pomáha detoxikácii a vytiahnutiu zvyškov odpadu z lymfatických žliaz.
• Je známa ako liek indiánov, pomáha hlavne posilňovať imunitný systém.

Astragalus (koreň): najsilnejší posilňovač imunitného systému. Známa bylina, zvyšuje fagocytózu, produkciu interferónov a počtu makrofágov. Zvyšuje tvorbu T-buniek. Funguje ako adaptogén, pomáha potláčať stres, indukuje oslabený imunitný systém.
• napomáha zlepšeniu procesu krvotvorby
• zvyšuje odolnosť proti nachladeniu, odstraňuje nervozitu a podráždenosť
• zlepšuje zásobovanie tkanív kyslíkom,
• obsahuje unikátny komplex antioxidantov – tokoferoly a selén,
• je potrebný pre normálnu činnosť svalov (dystrofia, asténia).

Tumeric ( koreň Kukruma): Obsahuje látku Kurkumín, ktorá bola známa v tradičnej čínskej a indickej medicíne
• pomáha pri čistení pečene
• pomáha znižovať zlý LDL cholesterol
• pomáha pri prevencii leukémie a rakoviny hrubého čreva

SUMA (Pfaffia paniculata koreň): Známa ako 'adaptogén', podporuje a normalizuje funkcie ciev, pľúc, neurologické a iné telesné systémy.
• pomáha zvyšovať energiu organizmu
• pomáha zvyšovať imunitu a obranyschopnosť organizmu
• zvyšuje sexuálnu aktivitu

Milk Thistle (Sylibum Mariannum, silimarin): extrakt 85,5% silymarínu, antioxidant, ktorý má priaznivý vplyv na funkciu pečene - posilňuje ju a stimuluje rast nových buniek pečene. Detoxikuje pečeň od jedov a škodlivín.
• podporujú pečeňové funkcie zvyšovaním hladiny ochranného glutatiónu.

Ginkgo Biloba: Chráni cievny systém. Silný antioxidant - zlepšuje dodávku kyslíka do mozgu. Obsahuje bioflavonoidy: kempferol, kvercetín, izoramnetín, ďalej glykozidy, proantokyanidíny, neflavoidné terpény, ginkgolid, bilobalid, lignány, triesloviny a éterické oleje. Liečivý účinok ginkga sa prisudzuje predovšetkým bioflavonoidom, ktoré pôsobia ako silné antioxidanty. Vzhľadom na to, že Ginkgo celkovo zlepšuje fyziologické funkcie organizmu, jeho podávaním možno obmedziť nepríjemné príznaky starnutia a opotrebenia organizmu (poruchy pečene a obličiek, poruchy zraku, zhoršenie sluchu, poruchy potencie, závraty, hemoroidy), podporiť rekonvalescenciu a zvýšiť celkovú fyzickú výkonnosť.
• povzbudzuje mozgovú činnosť, zlepšuje pamäť, má priaznivý účinok proti depresiám, úzkosti a migréne
• pre diabetikov (podporuje využitie glukózy v organizme),
• normalizuje krvný tlak (znižuje vysoký krvný tlak a naopak nízky zvyšuje).
• pomáha proti astme, alergiám, proti infekciám a zápalom, prejavom aterosklerózy
• pomáha pri premenštruačnom syndróme a menopauze

Sladké drievko (Licorice koreň Powder):
• znižuje zápaly (antiflogistický)
• je expektorantom a má protivredové účinky.
• zastavuje rozmnožovanie baktérii
• má protivírusovú aktivitu, ktorá nám môže pomôcť v boji proti vírusu chrípky typu A.

Grape Seed Extract ( extrakt z hroznových jadierok): Obsahuje 92% polyfenolov. Silný antioxidant, ktorý je 50 krát účinnejší ako vitamín E a 20 krát účinnejší ako Vitamín C. Je bohatý na bioflavonoidy, ktoré sú účinné pri ochrane organizmu, špeciálne mozgových buniek pred škodlivými volnými radikálmi. Bioflavonoidy podporujú aktivitu vitamínu C pri upevňovaní bunkových membrán a cievnych kapilár, ktoré sa stávajú odolnejšie voči poškodeniu. Podporujú tiež produkciu kolagénu na obnovu tkanív. Môžu byť účinné v boji proti rakovine a ochoreniam srdca. Extrakt zo semien hrozna pomáha zachovávať dobrú cirkuláciu krvi a zdravý stav ciev.

Green Tea ( Extrakt zo zeleného čaju): extrakt je bohatý na bioflavonoidy a jedno z jeho najväčších využití je v boji proti voľným radikálom v našom tele. Extrakt zo zeleného čaju obsahuje veľké množstvo polyfenolov (bioflavonoid) a je rovnako dobrým zdrojom antioxidantu EGCG, ktorý je 200krát účinnejší v boji proti voľným radikálom ako vitamín E a pro-oxidanty. EGCG v extrakte zo zeleného čaju chráni proti tráviacim a dýchacím infekciám, zabraňuje pôsobeniu karcinogénov, ktoré vyvolávajú rakovinu, je antibakteriálny a tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu.

Bilberry extrakt ( extrakt z čučoriedok): rastlinný extrakt so silnými antioxidačnými vlastnosťami. Používa sa na podporu a posilnenie zdravia očí, krvných ciev, a tiež je cenený ako podpora činnosti srdcového svalu. Plody a listy čučoriedky ktoré sú úzko spojené, sú bohaté na látky známe ako anthocyanidy. Anthocyanidy sú typu flavonoidov, mimoriadne silných antioxidantov.

Upozornenie:výživový doplnok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Vyrobok skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 12 rokov. Upozornenie pre fenilketonurikov: výrobok obsahuje fenylalanín.

Dávkovanie:jednu odmerku 10g denne, najlepšie ráno rozmiešajte v 4-5 dl vody a užite ca 15 min pred raňajkami.

Hmotnosť:300g 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info