Panel používateľa

Beneflamus

Beneflamus

Bylinný koncentrát MUDr. Václava VYDRU


Zmes liečivých bylín obsahuje typické stredoeurópske druhy s dlhoročnou tradíciou užívania.
Moderná doba umožnila skĺbiť vlastnosti jednotlivých rastlín, ich zloženie v chemickom zmysle, tradované aj novo objavené liečivé vlastnosti a v rozpise vhodne využiť súčinnosť v nižšej dávke a tak odstrániť časové obmedzenie užívania
.

Vyváženosť zaručuje mierny nástup účinkov a zmes je možné užívať neobmedzene pri dodržaní doporučenej dennej dávky.Určenie rastlinného extraktu smerovalo pôvodne k odstráneniu zmien a porúch sprevádzajúcich prechod a starnutie. Ako sa neskôr ukázalo, pôsobenie zamedzilo aj daľším príznakom prirodzeného starnutia s jeho potiažami.
Beneflamus odstraňuje zmeny a poruchy sprevádzajúce prechod a starnutie človeka všeobecne.
Starnutie je komplex zmien, ktoré vznikajú nenápadne a je pre ne charakteristické
postupné znižovanie funkcií rôznych orgánou v tele, predľženie regenerácie pri chorobách, pocit únavy a vyšší výskyt prechodných potiaží z rôznych orgánou ako sú :


• svaly, kĺby, zažívanie
• poruchy srdečnej výkonnosti, poruchy priechodnosti tepien a žíl
• skolny k opuchom, atrofii kože a vytváranie pigmentových škvŕn
• bolesti hlavy, precitlivelosť na atmosférické vplyvy
• návaly tepla, zimomravosť
• psychická labilita, nespavosť a celková znížená výkonnosť


Pravidelné používanie prípravku Beneflamus spomenuté prejavy citelne oslabuje a ľudia sa pri jeho účinkoch cítia lepšie, jednoznačne popisujú vyrovnanosť a lepšiu výkonnosť.
Vedlajšie účinky nie sú známe, relativná je alergia na niektorú z uvedených bylín. Bylinný koncentrát obsahuje, okrem už spomenutých bylín guaranu v množstve odpovedajúcej dennej dávky 80 mg. Účinok guarany spočíva v psychickej stimulácií a regulácií rovnováhy vegetatívnych nervou ovládajúcich funkcie viacerých orgánov a cievneho systému. Zlepšuje duševnú bdelosť, pomáha proti únave, zvyšuje vytrvalosť a telesnú odolnosť. Spomaluje stárnutie, pomáha pri poruchách trávenia, proti nadváhe aktivizácie potreby pohybu. Má podobné účinky ako Acylpyrin, pretože znižuje riziko tvorby trombózy. Názov BENEFLAMUS znamená dobrý oheň, to vystihuje prianie veľa mužou a žien, aby mali i vo vyššom veku potrebnú energiu pre aktívny život.

    Dávkovanie:
1. týždeň, 3 x denne 1 lyžičku
2. týždeň, 2 x denne 1 lyžičku
     Balenie:300 ml

 

16,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info